FIZIK SIODŁO TEMPO ARGO R5

  • Okazja
389,00 zł
Cena katalogowa 499,00 zł
Raty
odroczone
Darmowa dostawa

Rozmiar:

Zapytaj o produkt
Zobacz również
Opis

TEMPO ARGO R5

Wszechstronne siodełko rowerowe do wyścigów długodystansowych z kombinacją zapewniającej komfort jazdy nylonowej skorupy wzmocnionej węglem i szyn S-Alloy.

TEMPO ARGO R5 to wszechstronne siodło szosowe typu wytrzymałościowego o krótkiej konstrukcji i dużym podparciu kości kulszowej, które zwiększa stabilność.

Podczas gdy tradycyjny kształt siodełka zachęca jeźdźca do częstej zmiany pozycji w celu uzyskania lepszej dźwigni, Argo ustawia jeźdźca w bardziej osadzonej pozycji, zapewniając większą stabilność i lepszy rozkład ciężaru.

Krótka długość Tempo Argo pozwala kierowcy usiąść dalej do przodu bez wywierania nadmiernego nacisku na wrażliwe tkanki.

Posiada również ergonomiczne wycięcie, które zostało opracowane na podstawie szczegółowej analizy ciśnienia i opinii ekspertów medycznych.

Argo to nasz najbardziej wszechstronny kształt siodełka, a każda wersja pasuje do różnych stylów jazdy. Jako opcja jazdy edurance, Tempo Argo zostało zaprojektowane tak, aby zapewniać wrażenia z jazdy pasujące do zrównoważonej geometrii współczesnych uniwersalnych maszyn szosowych.

Wyściółka wykonana jest z opatentowanej przez fizik pianki typu 2, nieco grubszej w okolicy kości kulszowej, aby zapewnić bardziej wyprostowaną postawę podczas jazdy.

Amortyzacja jest nieco bardziej miękka i bardziej progresywna niż ta, której używamy w naszych siodełkach wyścigowych, zapewniając większy komfort na długich dystansach.

Argo jest produktem programu Fizik Concepts, interdyscyplinarnej współpracy wiodących ekspertów branżowych i naukowców prowadzących badania i analizy dotyczące technologii, projektowania, fizjologii i montażu rowerów w poszukiwaniu sposobów poprawy wydajności jazdy na rowerze.

Dane techniczne:

  • Długość: 260 mm
  • Szerokość: 150 mm / 160 mm
  • Waga: 241 g (150 mm) / 247 g (160 mm) 
  • Wysokość przy szerokości 75 mm: 45 mm
  • Długość od nosa do szerokości 75 mm: 103 mm
  • Szyna: 7x7 mm

Szczegóły produkty

Kod
A25049conf
EAN13
8021890486561

Napisz opinię o produkcie: FIZIK SIODŁO TEMPO ARGO R5

0zł