Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

SELLE ROYAL

Wygoda jazdy jest ważna, a gdy coś jest nie tak, warto zastanowić się nad zmianą siodełka. W ofercie naszego sklepu znajdziecie modele renomowanego producenta Selle Royal. Ponad 50 lat doświadczenia, wiedza, liczne testy oraz dobór najlepszych materiałów sprawia, że to lider na rynku.

Selle Royal, czyli siodełka Royal – włoska precyzja i dokładności w pełnej odsłonie

Marka Selle Royal ma tradycję. Firma została założona we Włoszech, choć jej produkty znane są na całym świecie. Szereg innowacji, które zostały wprowadzone, sprawia, że każde siodełko spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Niezależnie czy jesteście miłośnikami jazdy po miejskich uliczkach, czy raczej wybieracie jazdę rowerem trekkingowym, znajdziecie najlepszy model dla siebie. Ale to nie koniec zalet, w końcu przestaniesz zastanawiać się, jaki model wybrać, gdyż Selle Royal wprowadził ciekawy system, dzięki któremu łatwo podejmiesz decyzję. Jeżeli lubisz długie wycieczki czy nawet kilkudniowe podróże, to powinieneś wiedzieć, że długodystansowcy często jeżdżą pochyleni pod kątem 45 stopni i właśnie im producent Selle Royal poleca siodełka Athletic. Do jazdy rowerem trekkingowym czy dla wszystkich pedałujących w pozycji wyprostowanej najlepiej sprawdzi się kategoria Relax, a gdy pochylacie się nieco bardziej, to wybierzcie Moderate.

Ergonomia, innowacja i wygoda, czyli Selle Royla w pełnej krasie

Producent Selle Royal zadbał, by każde siodełko rowerowe, które sygnowane jest nazwą firmy, było ergonomiczne, ale też maksymalnie wygodne.  Dostępne są modele wentylowane lub żelowe, a także takie, które łączą te funkcje. Ale to nie koniec zalet, bo dzięki wykonaniu z najlepszych materiałów siodełka niwelują wstrząsy, zatem sprawdzą się nawet w trudnych warunkach. Innowacyjne rozwiązania wprowadzone przez producenta zwiększają ich funkcjonalność. Tutaj musimy wspomnieć choćby o układzie zaciskowym czy też powłokach wodoodpornych, a do tego jeszcze powłoce zapobiegającej zbyt intensywnemu nagrzewaniu się. Gwarantujemy więc, że siodełka to trafny wybór i 100% zadowolenia.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł