Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Waga

Waga

  • 10 kg - 21 kg

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 269,00 zł

Kolor

Kolor

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

POLISPORT

Jazda na rowerze jest przyjemnością, ale warto tą przyjemnością dzielić się także z dziećmi. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć akcesoriów, dzięki którym jazda z dzieckiem będzie możliwa, ale też maksymalnie wygodna. Polecamy tutaj produkty marki Polisport, które wyróżniają się wysoką jakością, maksymalną ergonomią i wygodą użytkowania. To foteliki rowerowe skrojone na miarę.

Z miłości do jednośladów

Firma Polisport powstała z miłości jej założyciela – Pedro Araújo – do rowerów. Specjalizuje się w produkcji trwałych i niezawodnych akcesoriów rowerowych, gdzie prym wiodą foteliki i dedykowane do nich dodatki. Innowacyjne rozwiązania, liczne testy, a także duża wiedza sprawiają, że produkty, które wychodzą spod rąk wyspecjalizowanej kadry pracowniczej, cechuje najwyższa jakość, czego potwierdzeniem są zadowoleni klienci na całym świecie. My także, chcąc zaoferować Wam to, co najlepsze, proponujemy akcesoria do rowerów tego producenta. 

Jakość i bezpieczeństwo oraz maksymalna wygoda

W linii produktowej Polisport dostępne są foteliki rowerowe. Charakteryzuje je maksymalna ergonomia. Zapewniają dzieciom wygodę, ale też bezpieczeństwo, które przecież jest najważniejsze. Warto zwrócić uwagę na fakt, że można wybrać model, który niejako "rośnie z dzieckiem", czyli posiada zarówno regulowane 3-punktowe szelki, jak i regulowane podnóżki w 4-pozycjach. Jako że producent ciągle udoskonala swoje produkty, także klamry zostały zoptymalizowane. Oczywiście foteliki są łatwe w montażu, a do tego utrzymanie ich w czystości jest bardzo proste, choćby dzięki wodoodpornej poduszce. Ale to, co wyróżnia te foteliki, to fakt, że są kompatybilne z większością ram rowerowych. Oczywiście przy wyborze należy dokładnie zapoznać się ze specyfikacją, gdyż jeżeli macie ramę wykonaną z włókna węglowego, to niektóre modele mogą nie pasować. Do tego fotelik trzeba dobierać do wagi dziecka. Jeżeli zwracacie uwagę na estetykę, to foteliki także Wam się spodobają, tym bardziej że są stylowe, ale też można dobrać je kolorystycznie do jednośladu.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł