Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

LAPIERRE

rowery stylowe, ale są też z dobrymi podzespołami – natomiast trudno znaleźć takie, które wyróżniają się połączeniem tych cech. Na szczęście już nie musicie szukać, bo w ofercie naszego sklepu dostępne są rowery producenta Lapierre. To synonim klasy, luksusu, ale też profesjonalizmu. 

Francuska myśl projektowa i dążenie do doskonałości idealnie oddane w rowerach Lapierre

Firma Lapierre została założona we Francji, w 1946 roku  przez Gastona Lapierre’a. Choć na początku nic nie zapowiadało sukcesu, to przez lata inżynierowie firmy pracowali w pocie czoła, szukając najlepszych rozwiązań i tak oto w XXI wieku możemy powiedzieć, że ta marka stała się jednym z liderów na rynku rowerowym. Oferuje wysokiej jakości jednoślady, które doceniane są zarówno przez profesjonalnych rowerzystów, jak i osoby, które cenią wysoki komfort jazdy i zawsze wybierają to, co najlepsze. Jeżeli chcesz dołączyć do tego elitarnego grona osób w 100% zadowolonych ze swoich jednośladów, to koniecznie zdecyduje się na zakup roweru producenta Lapierre.

Myśl konstrukcyjna zrealizowana w pełni

Marka Lapierre wyróżnia się na tle konkurencji. Przede wszystkim inżynierowie nigdy nie osiadają na laurach, lecz ciągle dopracowują jednoślady tak by te, które trafiają do klientów, spełniały wszystkie wymagania. Szukając optymalnych rozwiązań, dzięki którym jazda po trudnym terenie będzie bezpieczniejsza i bardziej komfortowa, firma do współpracy zaprosiła dziesięciokrotnego mistrza świata w downhillu Nicolas’a Vouilloz’a. Dzięki temu stworzona linia Overvolt została doceniona także przez profesjonalistów. Dlatego też w naszym sklepie internetowym mamy przyjemność zaoferować najwyższej jakości rowery elektryczne górskie, które posiadają najbardziej wydajny silnik Bosh nowej generacji. W przypadku tych jednośladów opory podczas pedałowania są znikome. Do tego wyposażone zostały w szerokie opony, co wpływa nie tylko na łatwiejsze pokonywanie przeszkód, ale i bezpieczeństwo, a także wydajne hamulce rowerowe. W ten sposób zyskuje się rower idealny. Producent nie zapomniał również o ergonomicznym siodełku rowerowym, które sprawdzi się nawet w przypadku dłuższych tras. Świetnym wyborem jest choćby Lapierre Overvolt AM 8.6 2021. 

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł