Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 379,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Regulacja naciągu szprych w rowerze czy wymiana bądź konserwacja elementów suportu wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi. Klucze rowerowe pozostałe, dostępne w ofercie naszego sklepu Rowerzysta.pl to zarówno modele uniwersalne potrzebne przy pracach naprawczych i konserwacyjnych, jak i klucze przeznaczone do szprych rowerowych bądź też klucze imbusowe multifunkcyjne, a także klucze do steru. Warto zaopatrzyć się w kompletny zestaw narzędzi, by móc wiele prac wykonać samodzielnie, bez konieczności korzystania z serwisu rowerowego. 

Klucze rowerowe – pozostałe elementy przydatne do regulacji części rowerowych 

Bez wątpienia odpowiedni naciąg szprych rowerowych ma wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Często konieczna jest także regulacja steru kierownicy. Wykorzystując dedykowane klucze, można te czynności wykonać szybko, a co najważniejsze precyzyjnie. Centrowanie koła jest niezbędne, by nie biło na boki, a po przejechaniu wielu kilometrów trzeba zająć się naciągiem szprych czy też wymianą tych wygiętych na nowe. Tu doskonale sprawdzą się klucze do szprych, które ułatwią pracę. Naciąg wykonywany na trzy krzyże, rozprężenie szprych i sprawdzenie, czy koła są proste, to czynności, które muszą zostać wykonane przy centrowaniu. Mocowanie szprych w otworach piasty ułatwi odpowiedni klej samokontrujący do szprych i nypli, który aplikuje się w nyplach, zapobiega on kręceniu się szprychy razem z nyplem. Przy centrowaniu trzeba luzować, a także przykręcać szprychy w odpowiedni sposób i nieocenione w tej pracy będą wysokiej jakości klucze. 

Klucze rowerowe i pozostałe akcesoria przydatne do napraw 

Wymiana łożysk steru kierownicy, uszczelek czy smarowanie układu kierowniczego wymaga demontażu steru. Tutaj sprawdzą się odpowiednie klucze, które mają wygodną rękojeść. Oczywiście do wszelkiego rodzaju prac montażowych i demontażowych można używać także kluczy imbusowych, dopasowanych do śrub rowerowych. Obok kluczy znajdziesz także zestawy naprawcze, które ułatwią załatanie pękniętej lub dziurawej dętki rowerowej, do tej pracy niezbędne będzie  zdjęcie opony, a do tego sprawdzą się łyżki do opon dostępne w multifunkcyjnych zestawach kluczy imbusowych.       

Więcej
Mniej
0zł