Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

PROMAX

Promax to tajwańska marka należąca do przedsiębiorstwa Lee Chi Enterprise Co., Ltd. Historia firmy sięga 1973 roku.

Od momentu powstania, firma zdała sobie sprawę, że badania i rozwój oraz dobra jakość są ważnymi czynnikami przetrwania na rynku.

Dlatego Lee Chi zainwestowała duże środki w badania i rozwój. Co roku firma wprowadza na rynek nowe produkty.

W celu poprawy konkurencyjności swoich produktów, w ostatnich latach firma opracowała kluczowe komponenty z zewnętrznymi instytucjami badawczo-rozwojowymi. Nacisk na jakość skłonił Lee Chi do przeprowadzania rygorystycznych testów bezpieczeństwa i żywotności w procesie wytwarzania produktów. W 1981 roku firma wykupiła ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za produkt, aby zapewnić bezpieczeństwo konsumentów i wykazać się uczciwością wobec swoich odbiorców.

W 1993 roku firma uzyskała certyfikację ISO 9001, co wystarczy, aby pokazać poziom zaangażowania przedsiębiorstwa w zakresie badań i rozwoju.

Obecnie, produkty PROMAX sprzedawane są na całym świecie i cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników. Komponenty Promax znajdziemy również w niejednym nowym rowerze gdyż wiele fabryk rowerów korzysta z produktów tej marki.

Oferta marki Promax to głównie:

piasty, wsporniki kierownicy, kierownice, rogi kierownicy, dźwignie hamulca, klocki hamulcowe, pancerze linek i linki, obejmy podsiodłowe, wsporniki siodła

PROMAX dąży do tego aby ich produkty były używane i rozpoznawane przez konsumentów, a sama marka stała się synonimem profesjonalizmu i perfekcji.

Przyszłym celem marki PROMAX jest dążenie do profesjonalnej i ciągłej innowacji w celu dostarczania najwyższej jakości części rowerowych, najbardziej unikalnego i innowacyjnego projektu produktu, spełniającego potrzeby rowerzystów oraz zapewniającego bezpieczną, zdrową i komfortową przyjemność z jazdy.

 

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

Przepraszamy

  nie znaleźliśmy  

wyników dla szukanej frazy

Sprawdź poprawność zapytania i wyszukaj ponownie

0zł