Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

MUC-OFF

Historia Marki Muc-Off i jej misja!


Początki marki Muc-Off sięga 1991 roku. Wtedy to Rex and Marilyn Trimnell zaprojektowali i wyprodukowali pierwszy na świecie dwupółkowy amortyzator rowerowy. Czy najlżejsze na świecie rogi kierownicy. Jednak Rex, jako człowiek mający obsesję detali, był ciągle poirytowany, faktem jak długo zajmowało mu czyszczenie roweru.

Przełom nastąpił w 1994 roku. Wtedy to wielu zapalonych rowerzystów myło swoje rowery przy pomocy środków zawierających mnóstwo soli. Wiadomo, że połączenie wody i soli skutkuje korozją. Rex zaczął, pojmować czym są substancje czyszczące. Zaczął używać powierzchniowo czynnych płynów. Tak stworzył innowacyjny różowy środek czyszczący do swojego roweru. Kluczowe było to, że ów środek był ekologiczny. Bardzo skuteczny w działaniu, a jednocześnie bezpieczny.
Wkrótce narodziła się nazwa Muc-Off. Obecnie, marka Muc-off zajmuje się nie tylko produkcją oryginalnego różowego środka do czyszczenia roweru. Firma oferuje także produkty BIO, ekologiczne smary do łańcucha. Produkcja takich środków rozpoczęła się w 2008 roku.

W 2016 roku Muc-Off staje się marką używaną przez topowych kolarzy. Zawodnicy w renomowanych teamach tj. Team Sky czy Atherton Racing. Wizytówką firmy jest rewolucyjny hydronynamiczny smar. Został opracowany przy współpracy z Team Sky – drużyny, której Muc-Off stał się oficjalnym dostawcą.

Muc-Off został także oficjalnym partnerem jednej z najbardziej znanych drużyn. Jest to Atherton Racing. Muc-Off to ludzie nie tylko zajmujący się czyszczeniem rowerów. To pasjonaci jazdy i prędkości. Często przekraczają wyznaczone wcześniej granice. Marka obecna jest także w branży motoryzacyjnej. W 2010 roku Muc-Off zaistniał w świecie Formuły 1. Został oficjalnym dostawcą Sahara Force India. Drużyny współpracujące z Muc-Off obecne są na całym świecie. Firma nieustannie przygotowuje swoje nowe produkty. Wszystkie nowe pomysły powstają w siedzibie – R&D Centrum. Nowe produkty są testowane przez specjalistów firmy i kolarzy.

Po serii udanych testów nowa formuła została przekazana dla drużyn kolarskich. Kolejne testy miały na celu poznanie indywidualnych odczuć. Dopiero wtedy, uruchomiona zostaje produkcja nowych środków. Świat może poznać ich doskonałą jakość.

Zadbaj o swój rower z kosmetykami Muc-Off!

Marka w ofercie posiada wiele produktów podzielona na kilka sekcji:

1. Czyszczenie

2. Ochrona

3. Zabezpieczenie

W podanych kategoriach znajdziemy topowe produkty takie jak: Muc-Off Cycle Cleaner. Preparat Muc-Off z rozpylaczem do czyszczenia łańcucha i napędu 500ml. Muc-Off bike protect. Olej Muc-Off dry lube do łańcucha. Zestaw podstawowy Muc-Off do pielęgnacji rowerów.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł