Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 49,00 zł

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Rower zajmuje sporo miejsca i często trudno wygospodarować na niego przestrzeń w domu, garażu lub piwnicy. Niełatwo jest bowiem stworzyć miejsce, w którym rower będzie całkowicie bezpieczny, ale jednocześnie nie będzie zawadzał domownikom. Czasami jedyną opcją są wygodne i wytrzymałe wieszaki rowerowe. Tego typu konstrukcje pozwalają zawiesić rower na ścianie, dzięki czemu zajmuje on znacznie mniej miejsca i jest chroniony przed przypadkowym wywróceniem.

Wieszaki rowerowe są bardzo łatwe w montażu i obsłudze. Uchwyty są stworzone w taki sposób, aby zabezpieczyć rower przed przypadkowym porysowaniem lakieru lub uszkodzeniem podzespołów. Solidne konstrukcje wykonuje się tak, aby mogły unieść duża masę – nie ma zatem obaw, że rower zerwie się z mocowania. Podstawowym atutem takiego rozwiązanie jest jednak to, że wieszaki rowerowe pozwalają uniknąć konieczności przechowywania roweru na balkonie czy w ogrodzie. Kompaktowy wieszak można zamontować w prawie każdym pomieszczeniu domu: w pokoju, przedpokoju, piwnicy czy garażu. Nie ma zatem obaw, że śnieg, deszcz, palące słońce lub niskie temperatury zaszkodzą rowerowi.

Do wyboru są wieszaki rowerowe o konstrukcji pionowej lub poziomej. Wieszaki pionowe zajmują znacznie mniej miejsca, a rower zawieszany jest za obręcz przedniego koła. Tego typu wieszaki rowerowe pasują do wszystkich rodzajów rowerów. W przypadku cięższych modeli, lepszym rozwiązaniem jest wieszak poziomy. Zajmuje on nieco więcej miejsca, ale zapewnia stabilne podparcie dla każdego jednośladu.

Więcej
Mniej
0zł