Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

CATEYE

CATEYE jest wiodącym producentem komputerów rowerowych, świateł i odblasków dla rowerzystów. Firma została założona w 1964 r. w Osace (Japonia). W tym samym roku CATEYE stworzyła pierwszą lampę błyskową do rowerów. 17 lat później został wypuszczony na rynek pierwszy komputer rowerowy tej marki. Od samego powstania CATEYE utrzymuje niezmiennie tę samą filozofię. Jest nią wnoszenie wkładu w społeczeństwo poprzez tworzenie nowej wartości dla bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska.

CATEYE to producent zorientowany na rozwój w dziedzinie reflektorów, oświetlenia, komputerów rowerowych i wszelkich innych akcesoriów przydatnych podczas jazdy na rowerze. Przez lata swojej działalności firma wpowadziła na rynek całą gamę produktów, łącząc pielęgnowaną przez lata technologię produkcji z najnowocześniejszymi technologiami.

cyklokomputery CATEYE

Od momentu wprowadzenia na rynek pierwszego licznika CATEYE (rok 1981), komputery rowerowe tej marki zostały entuzjastycznie przyjęte przez klientów na całym świecie. Rowerzyści docenili w nich zaawansowane technologie i łatwość obsługi.

CATEYE zaprojektowało i opracowało pełną gamę cyklokomputerów z funkcjami, które spełniają potrzeby zarówno profesjonalnych sportowców, jak i rekreacyjnych rowerzystów.

Stosując zaawansowaną technologię elektroniczną, w 2011 roku firma CATEYE stworzyła nowe narzędzie komunikacyjne, INOU. Było to urządzenie łączące w sobie cechy kamery i modułu GPS. Umożliwiało nagrywanie i udostępnianie zdjęć, filmów i tras wycieczek za pomocą kombinacji sprzętu, aplikacji na komputer i witryny internetowej. CATEYE był dumny z tego, że stworzył skuteczny system, który pozwala korzystać z rejestratora podróży, aby udostępniać dane jazdy na Mapie Google.

W 2014 roku CATEYE ogłosił cyklokomputer, który wykorzystuje najnowocześniejsze technologie do łączenia się ze smartfonami. Dostarczając jednocześnie odpowiednią aplikację na smartfona CATEYE potwierdziło swoją chęć poszukiwania i pokonywania nowych wyzwań. Zbiegło się to w czasie z rosnącą popularnością smartfonów.

OŚWIETLENIE CATEYE

Reflektory w kształcie kocich oczu, od których firma wywodzi swoją nazwę, reprezentują podstawową technologię marki. Odbłyśniki są kompaktowe, ale oferują światowej klasy właściwości odblaskowe, jednocześnie spełniając standardy krajów na całym świecie. Przejście z żarówek na diody LED pozwoliło firmie zapewnić większą trwałość i wydajniejsze działanie swoich produktów. W 2001 r. CATEYE stworzyła pierwszą przednią lampę rowerową wykorzystującą technologię białych diod LED.

Z biegiem czasu CATEYE opracowała szereg nowych technologii, które wykorzystują pełny potencjał świetlny białych diod LED, w tym OptiCube™ i odwrócona soczewkę. W ostatnich latach wzrosło zapotrzebowanie na jeszcze jaśniejsze światła, co doprowadziło do zwiększonego zużycia energii z baterii. Aby poprawić użyteczność swoich produktów i pomóc chronić środowisko, CATEYE jest zaangażowana w poszerzanie oferty przyjaznych dla środowiska, zasilanych akumulatorowo produktów, które mogą być ładowane wielokrotnie. Od świateł bezpieczeństwa do jazdy miejskiej po akumulatory o dużej mocy do nocnych przejażdżek w terenie, CATEYE produkuje szeroką gamę produktów spełniających różnorodne potrzeby.

Zastosowania lekkiej technologii nie kończą się jednak na rowerach. CATEYE produkuje również trójkątne reflektory awaryjne do samochodów, produkty do wnętrz i na zewnątrz, reflektory i tylne światła do trójkołowych pojazdów silnikowych dla seniorów i maszyn rolniczych, kierunkowskazy i inne części. Często spotykane produkty z logo CATEYE to także reflektory budowlane i odblaskowe znaczniki pasa ruchu.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł