Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 889,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Przewożenie dzieci rowerem to zadanie trudne – szczególnie gdy chodzi o naprawdę małe maluchy. Na szczęście rozwiązano ten problem, projektując specjalne foteliki rowerowe, w których bezpiecznie i wygodnie można przewieźć każde dziecko. Rodzice mogą wybrać dwie opcje – foteliki rowerowe montowane za siodełkiem oraz foteliki rowerowe przystosowane do montażu z przodu, pomiędzy kierownicą a siodełkiem.

Foteliki rowerowe mocowane z tyłu roweru są przeznaczone głównie dla cięższych i większych dzieci. W wielu z nich z powodzeniem można przewozić nawet pięciolatka. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest też możliwość ustawienia fotelika pod takim kątem, aby zapewnić maluchowi wygodny sen. Foteliki rowerowe do montażu pomiędzy ramą a siodełkiem są zarezerwowane dla najmłodszych dzieci o masie ciała do 15 kilogramów. Tego typu fotelik zapewnia rodzicowi bardzo dobry kontakt i kontrolę nad pociechą, natomiast małemu pasażerowi gwarantuje szerokie pole widzenia oraz łatwe wsiadanie i zsiadanie z roweru.

Współcześnie produkowane foteliki rowerowe zapewniają maksymalne bezpieczeństwo małym pasażerom. W ich konstrukcji stosuje się specjalnie zaprojektowane pasy, które są wyposażone w klamry zabezpieczone przed niekontrolowanym wypięciem i stabilnie przytrzymują dziecko na miejscu. Fotelik rowerowy to bardzo przydatna rzecz w życiu rodziców kochających jazdę na rowerze – dzięki nim nie trzeba rezygnować z komfortu i uroku dwóch kółek i podróżować tak samo wygodnie, jak przed pojawieniem się ukochanej pociechy na świecie.

Więcej
Mniej
0zł