Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 649,00 zł - 2 699,00 zł

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

W trosce o komfort jazdy, ale i bezpieczeństwo rowerzystów w naszej ofercie dostępne są amortyzatory i widelce rowerowe. Oczywiście wszystkie produkty są najwyższej jakości, wszak pochodzą tylko od najlepszych producentów. Jesteśmy pewni, że spełnią Wasze oczekiwania, tym bardziej że mamy przyjemność zaoferować je w bardzo korzystnych cenach.

Amortyzatory i widelce rowerowe  uczynią jazdę bezpieczniejszą

W naszej ofercie dostępne są amortyzatory i widelce rowerowe. Szeroki wybór sprawia, że  bez problemu możecie dobrać je do swojego jednośladu, niezależnie czy posiadacie rower MTB, szosowy czy też miejski. W przypadku jazdy w trudnym terenie bądź też dla miłośników ekstremalnych wyzwań, a także wycieczek górskich doskonałym wyborem będzie widelec amortyzowany. Należy tutaj zauważyć, że amortyzator łagodzi drgania, a poza tym poruszanie się po nierównym terenie nie powoduje dyskomfortu. Oczywiście, jeżeli macie rower szosowy, to widelec z amortyzatorem nie występuje, gdyż niepotrzebnie obciąża rower, a jak wiadomo w przypadku takich modeli dąży się do odciążenia, a nie obciążenia, a  więc każdy dekagram jest zbędny. Wszystkie części rowerowe wykonane są z najlepszych materiałów, które są odporne na korodowanie, ale i bardzo trwałe. W wariancie ekonomicznym sprawdzą się te ze stopu stali czy aluminium. Z kolei dla zawodowców polecamy komponenty z włókna węglowego, czyli karbonu. 

Amortyzacja rzecz ważna – ale dlaczego?

Amortyzatory rowerowe dodają rowerom MTB designu, zatem poza funkcjonalnością wpływają także na estetykę. Jednak ich rolą przede wszystkim jest zwiększenie bezpieczeństwa i znaczące poprawienie komfortu jazdy. Przede wszystkim zapewniają większą przyczepność, ale także resorują. Oznacza to, że gdy najedziecie na nierówność czy przeszkodę to tego nie odczujecie. Ba! Bardzo  łatwo ją pokonacie. Kolejną zaletą jest tłumienie energii, czyli Wasza kierownica nie będzie drgać, a przy tym “rebound” pozytywnie wpłynie na stabilność. Jednak jeżeli raczej cenicie jazdę po prostych, asfaltowych drogach, to w Waszym przypadku lepiej sprawdzą się widelce rowerowe bez amortyzacji.

Więcej
Mniej
0zł