Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 959,00 zł - 23 999,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Rozmiar

Rozmiar

Amortyzator przód

Amortyzator przód

Amortyzator tył

Amortyzator tył

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Rok

Rok

Dla kogo

Dla kogo

Rama (materiał)

Rama (materiał)

Ilość biegów

Ilość biegów

Pojemność baterii

Pojemność baterii

Moc silnika

Moc silnika

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie baterii

Umiejscowienie baterii

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Rower miejski nie powstał do bicia rekordów prędkości i pokonywania wzdłuż i wszerz kraju. To konstrukcja wysoce wyspecjalizowana i dostosowana do specyficznych warunków panujących w miastach. Rower miejski (lub też rower City) został zaprojektowany z myślą o jeździe po utwardzonych drogach, częstym zatrzymywaniu się na światłach oraz przewożeniu bagażu. Dlatego też podstawowym wyposażeniem każdego roweru miejskiego jest zwykle oświetlenie rowerowe, błotniki i osłony, chroniące ubranie przed zachlapaniem oraz bagażnik rowerowy. Często nieodłącznym elementem jest też pojemny rowerowy kosz na zakupy zainstalowany na kierownicy.

Stylowe rowery miejskie – zapewniają wygodną pozycję w czasie jazdy i wpisują się w eko trendy

Podstawową cechą, którą wyróżniają się rowery miejskie, jest układ siodełka i kierownicy, zapewniający wyprostowaną pozycję w czasie jazdy. Daje to ogromną wygodę i poprawia bezpieczeństwo jazdy. W tej pozycji można bowiem jechać niezwykle komfortowo, zachowując szerokie pole widzenia, co na ulicy czy ścieżce rowerowej jest niezwykle ważne. Dlatego też rower City coraz częściej staje się ulubionym środkiem transportu osób codziennie podróżujących do pracy lub szkoły. Zaletami takiego rozwiązania jest z pewnością ogromna oszczędność – zakup roweru miejskiego pozwala zrezygnować z paliwożernego samochodu oraz drogiej komunikacji miejskiej. Zatem gwarantuje oszczędność w domowym budżecie, poprawę kondycji, zdrowia i wpisuje się w ekotrendy.

Rower miejski – wyposażony w praktyczne błotniki, najczęściej w standardzie

Rowery miejskie są niezwykle praktyczne i funkcjonalne. Dzięki odpowiedniej konstrukcji można się nimi poruszać bez obaw o stan odzieży. Wszystko za sprawą wyposażenia roweru miejskiego w błotniki, a ponadto ochronę łańcucha, najczęściej w standardzie. Oznacza to, że tego typu jednoślad można spokojnie prowadzić w eleganckim garniturze, modnych spodniach czy zwiewnej sukience, nie obawiając się o zabrudzenia czy wkręcenie odzieży w łańcuch. Ogromnym atutem jest też możliwość przewożenia stosunkowo sporych ilości bagażu. Klasyczny bagażnik czy koszyk rowerowy sprawiają, że rower miejski idealnie nadaje się do przewożenia zakupów, zwierząt domowych czy akcesoriów potrzebnych do urządzenia pikniku w parku. Można doposażyć go w torby i sakwy rowerowe albo zamontować na nim fotelik rowerowy. Rowery City to także idealny sposób na uniknięcie miejskich korków i zadbanie o stan środowiska – jest to zatem doskonała opcja dla osób ceniących komfort i ekologię.

Rowery stylowe dla osób w każdym wieku

Rowery miejskie stanowią także ciekawą alternatywę siłowni dla osób w każdym wieku. Rowery wyczynowe są zwykle zarezerwowane dla młodych i aktywnych sportowców, jednak zdrowa dawka codziennego ruchu na wygodnym rowerze miejskim jest dostępna dla każdego. Dla osób starszych, ale i o słabszej kondycji bądź tych, które chcą zwiększyć swoje osiągi w mieście polecane są rowery elektryczne. Wybór modeli jest szeroki i każdy znajdzie rower miejski idealny do swoich potrzeb. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą dobrać rower miejski do swojej anatomii, czyli z bardziej lub mniej obniżoną górną rurą. Ponadto każdy wybierze rower stylowy, dopasowany do swojego gustu i kolorystycznych preferencji.

Więcej
Mniej
0zł