Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Chcesz zakupić dla dziecka pierwszy rower MTB? Doskonałym wyborem może być model z serii Romet Rambler 24, która charakteryzuje się doskonałym wyprofilowaniem ram rowerowych i atrakcyjnym designem. W naszym sklepie Rowerzysta.pl możesz nabyć taki jednoślad w bardzo atrakcyjnej cenie.  

Romet Rambler 24 – doskonałe rowery na trudne, terenowe trasy 

Jeśli Twoje dziecko lubi jazdę na specjalnych torach z muldami w miejskich parkach albo jazdę po leśnych i górskich ścieżkach rowerowych bądź bardziej dynamiczną jazdę to doskonałym rowerem dla niego będzie Romet Rambler 24. To seria przeznaczona dla dzieci w wieku od około 7 do 12 lat. Rowery mają ramy w rozmiarze 13 lub 12-cali. Podstawowy Romet Rambler wyposażony jest w hamulce szczękowe V-brake, które dobrze sprawdzają się także w terenie. Jeśli chcesz zapewnić jednak niezawodność hamulców także w trudniejszych warunkach pogodowych, czy większą trwałość przy gwałtownych hamowaniach, to świetnie sprawdzą się Romet Rambler Dirt lub Romet Rambler Fit wyposażone w mechaniczne hamulce tarczowe. Ten ostatni polecany jest  także dla  dziewczynek, ponieważ ma bardziej wyprofilowaną rurkę łączącą się ze wspornikiem pod siodełkiem.   

Romet Rambler 24 – wygoda jazdy po wybojach i pagórkach 

Każdy z rowerów z serii Romet Rambler 24 dobrze sprawdzi się w przypadku jazdy po nierównej i wymagającej nawierzchni. Wybierając rower Rambler otrzymujesz jednoślad wykonany z mocnego, a jednocześnie lekkiego aluminium, co sprawia, że dziecko z łatwością na nim jeździ. Redukcję odczuwania drgań zapewnia amortyzowany widelec. Dzięki temu rower prowadzi się  także stabilniej, co sprawia, że nauka jazdy w trudnym terenie jest efektywniejsza, a dłuższa jazda nie jest tak bardzo męcząca. Pokonywanie kolejnych kilometrów i zróżnicowanego terenu ułatwia wyposażenie rowerów Romet Rambler 24 w 21 biegów. Dziecko zatem może dopasować przełożenie do stopnia nachylenia terenu, a także swoich możliwości. Bieżnik opon dostosowany jest do jazdy zarówno po asfalcie, jak i na górskich ścieżkach.               

Więcej
Mniej
0zł