Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 229,00 zł

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Waga

Waga

  • 0 kg - 10 kg

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Jazda na rowerze z dzieckiem w foteliku jest przyjemna i daje dużo frajdy. Ale zawsze należy pamiętać przede wszystkim o bezpieczeństwie, dlatego też znaczenie mają nie tylko foteliki rowerowe, akcesoria, które owe bezpieczeństwo zapewnią także są istotne. Doskonałej jakości modele dostępne są w sklepie rowerzysta.pl. Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość, ale i niską cenę.

Foteliki rowerowe – akcesoria to podstawa bezpieczeństwa 

Dla każdego rodzica bezpieczeństwo dziecka powinno być najważniejsze. Dlatego też wybierając foteliki rowerowe trzeba do nich dobrać odpowiednie akcesoria, dzięki którym wspólna wycieczka rowerowa będzie nie tylko świetną przygodą, ale także będzie pozbawiona ryzyka. Doskonałym przykładem są choćby uchwyty mocujące do fotelika, które zapewnią stabilność, ale też spełniają najbardziej surowe normy bezpieczeństwa, takie jak EN 14344. Kompatybilny uchwyt znajduje się zawsze w zestawie z fotelikiem. W naszej ofercie możemy zaproponować modele od renomowanych producentów, dzięki temu nie trzeba obawiać się o ich trwałość. Dodatkowo są bardzo funkcjonalne i łatwe w użyciu.

Czym kierować się przy doborze do fotelików rowerowych odpowiednich akcesoriów?

Niewątpliwie nigdy cena nie powinna być głównym kryterium wyboru. Przede wszystkim należy pamiętać, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo rowerowe, dlatego też szukając właściwych akcesoriów do fotelików rowerowych trzeba zwrócić uwagę na materiał wykonania, ale i zastosowane rozwiązania.   Jednym z najważniejszych elementów  jest uchwyt mocujący, który powinien posiadać podwójny system blokujący przed wypięciem fotelika z uchwytu. Jednocześnie nie może zakłócać pracy linek, a przy tym musi być  dopasowany do rur. Ważne, aby był przetestowany przez TÜV lub inne laboratorium badawcze, co oznacza, że jego jakość została bardzo dokładnie sprawdzona. Oczywiście produkt jest szczególnie przydatny, jeżeli chcecie korzystać z jednego fotelika na dwóch rowerach.  Nie można również zapominać o wygodzie, zatem takie akcesoria na pewno się sprawdzą. 

Więcej
Mniej
0zł