Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 999,00 zł - 10 999,00 zł

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Rama (materiał)

Rama (materiał)

Ilość biegów

Ilość biegów

Dla kogo

Dla kogo

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Miłośnicy jazdy na rowerze w górach, zarówno tych niskich, jak i wysokich muszą bardzo dbać o swoje jednoślady. Oszczędność na komponentach przy dużej intensywności jazdy wiąże się z koniecznością częstszych napraw i wizyt w serwisach rowerowych. Czasem zatem warto zainwestować w model droższy, tym bardziej że w przypadku modeli półprofesjonalnych w sklepie rowerowym Rowerzysta.pl można znaleźć bardzo atrakcyjne promocje. Dotyczą one również rowerów dedykowanych dla amatorów i średnio zaawansowanych cyklistów. Wyprzedaż rowerów MTB, to szansa znalezienia wymarzonego modelu w atrakcyjnej, obniżonej cenie.  

Model z rocznika 2019 wcale nie musi być gorszy od najnowszego

Jak wiadomo asortyment rowerów MTB jest stale uzupełniany, pojawiają się nowsze generacje popularnych modeli, które różnią się nieco zastosowanymi komponentami. Nie zawsze jednak najnowszy model jest znacząco lepszy od wcześniejszego rocznika. Zatem jeśli na wyprzedaży rowerów MTB znajdzie się takowy i jego parametry odpowiadają Twoim potrzebom, to nie masz się co zastanawiać, gdyż trudno o lepszą okazję.   

Rowery do ścisłej specjalizacji w MTB dostępne w obniżonych cenach

Nie każdy jest miłośnikiem jazdy pod górę, niektórzy preferują dreszczyk emocji, kiedy czują pracę amortyzatorów, a cięższa konstrukcja i duży skok pozwala im na bardziej ekstremalną jazdę ze stromych zboczy. Rowery MTB w typie downhill także można znaleźć na wyprzedaży, a dla osób, które specjalizują się w takiej jeździe i zdobywają kolejne stopnie zaawansowania zakup nowego roweru, o lepszych parametrach często jest koniecznością, zwłaszcza gdy zaczynają jeździć w zawodach dla amatorów. To samo tyczy się miłośników enduro, z muldami, bandami czy mini skoczniami, a także zwolenników rowerów trail. Z kolei dla wielbicieli ewolucji gratką będzie wyprzedaż rowerów MTB – DIRT lub BMX. Na takich rowerach swoich sił mogą spróbować także amatorzy, po odpowiednim przeszkoleniu, a nawet w małych miastach nie brakuje już rowerowych parków z licznymi przeszkodami. Warto zatem zaopatrzyć siebie lub bliską osobę w odpowiedni rower MTB na naszej wyprzedaży!

Więcej
Mniej
0zł