Filtruj według

Cena

Cena

  • 33,00 zł - 39,00 zł

Kolor

Kolor

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

ZOOM

Części rowerowe czy akcesoria rowerowe dobrej jakości wcale nie muszą być bardzo drogie. Jeżeli szukacie produktów dobrej jakości, ale w korzystnej cenie, to możemy polecić Wam markę ZOOM, której artykuły dostępne są ofercie naszego sklepu. Wszystkie wyróżnia przemyślana linia konstrukcyjna. 

ZOOM na jakość – ZOOM na styl

Wszystkie produkty marki ZOOM zachwycają jakością, ergonomią, ale też znaczną trwałością. Ma duże doświadczenie na rynku.  Zatrudniania pracowników, dla których praca to pasja, co owocuje tym, że marka cieszy się uznaniem na całym świecie, a przy tym może poszczycić się wciąż rosnącym zainteresowaniem i ciągle powiększającym się asortymentem. Dzięki jej komponentom czy akcesoriom możecie sprawić, że Wasz jednoślad zyska lepszy design, ale też poprawi się wygoda czy komfort jazdy. A do tego ceny produktów są niskie, choć jakość i dopracowanie są na najwyższym poziomie. 

Niezawodne rozwiązanie idealne dla Twojego roweru 

Marka ZOOM dotarła już do całej rzeszy zadowolonych użytkowników, dzięki swojej uczciwości w podejściu do klientów i oferowaniu im świetnych produktów. Doskonałym tego przykładem są rogi rowerowe Alu ZOOM, które bardzo dobrze leżą w dłoniach, ale też poprawiają efektywność przy podjazdach w górach czy też na większe wzniesienia. Do tego wykonane są z lekkiego stopu aluminium. Warto tutaj pamiętać, że wymiana osprzętu nie tylko wpływa na estetykę, ale też funkcjonalność i poprawia efektywność. Jeżeli planuje się zmiany w układzie kierowniczym, to warto zdecydować się na mostek klasyczny lub regulowany. Dzięki temu możliwe jest podniesienie kierownicy wyżej bądź dopasowanie sylwetki do jazdy. Dobrym wyborem, decydującym o wygodzie, ale niejako też o bezpieczeństwie, jest wspornik siodła. Do tego warto zdecydować się na sztyce, które nie tylko dostępne są w różnych długościach, ale też różnią się od siebie estetyką. Można wybrać klasyczną czarną, minimalistyczną białą czy designerską srebrną. Dla zwiększenia  wygody polecamy sztycę z amortyzacją. Dzięki temu nawet długie wycieczki rowerowe będą maksymalnie przyjemne.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł