Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Waga

Waga

  • 0 kg - 18 kg

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 549,00 zł

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

LEZYNE

Firma Lezyne została założona 1 marca 2007 roku przez ikonę branży (pochodzącą z Niemiec) Mickiego Kozuscheka. U szczytu kariery jako zawodowy triathlonista, Kozuschek założył Maxcycles i wprowadził niedrogie, wysokiej jakości rowery i odzież na rynek niemiecki. Wkrótce po przeprowadzce do USA Kozuschek założył firmę Truvativ, która wyrosła na wiodącego producenta komponentów rowerowych OEM i części zamiennych. W 2004 roku Kozuschek sprzedał Truvativ firmie SRAM i rozpoczął dwuletnią przerwę w branży rowerowej, aby skupić się na budowie wymarzonego domu i spędzaniu czasu z rodziną.

Następnie w 2007 roku Kozuschek ponownie wkroczył do branży rowerowej z LezyneEngineered Design.

W czasach, gdy standardem były słabo zaprojektowane, kopiowane z katalogów plastikowe akcesoria, celem Lezyne było zaprojektowanie i wyprodukowanie akcesoriów najwyższej jakości, które spełniają te same wysokie standardy, co wysokiej klasy komponenty rowerowe. W kilku słowach celem Lezyne był projekt inżynieryjny.

Dziś cel pozostaje ten sam, a Lezyne jest obecnie liderem w branży akcesoriów rowerowych z wielokrotnie nagradzanymi produktami na całym świecie.

Innowacyjne produkty, takie jak CNC Floor Drive z bezpiecznym złączem uchwytu ABS, Carbon Road Drive z lekką technologią Full Carbon oraz narzędzia wielofunkcyjne wykorzystujące konstrukcję bitów Center-Pivot, wyróżniają Lezyne i wyprzedzają konkurencję.

Od 2011 roku Lezyne opracowuje światła LED i po raz kolejny wyznacza nowe standardy w zakresie wzornictwa i funkcjonalności. Zespół wewnętrznych projektantów produktów i inżynierów pracuje pod kierownictwem Micki Kozuschek, aby stworzyć najwyższej jakości światła w branży. Wszystkie diody Lezyne są testowane we własnej kuli integrującej Lezyne - przyrząd służący do pomiaru strumienia świetlnego. Lezyne opracowała również własne soczewki, aby uzyskać najlepszą możliwą optykę do świateł rowerowych. 

W 2015 roku firma Lezyne dodała do swojej linii nową kategorię, wprowadzając komputery GPS. Choć było to ogromne przedsięwzięcie, było to naturalną ewolucją dla marki, która miała już podstawowy zespół najlepszych inżynierów komputerowych i elektrycznych. Komputery GPS Lezyne zostały opracowane od podstaw we własnym zakresie, aby były lekkie, przyjazne dla użytkownika i wyposażone w wiele funkcji. Jednym z kluczowych atrybutów komputerów GPS jest możliwość sparowania z aplikacją telefoniczną Lezyne Ally, która umożliwia powiadamianie e-mailem, SMS-em i telefonem.

Wchodząc w 10. rok asortyment produktów Lezyne pokazuje, że marka po raz kolejny wyznaczyła nowe standardy na rynku akcesoriów rowerowych. Ich oferta LED stale się poprawia i jest liderem w branży pod względem technologii, jakości i strumienia świetlnego. Firma Lezyne wprowadziła również do swoich pompek ręcznych zintegrowany niskoprofilowy miernik cyfrowy, dzięki czemu są to najbardziej zaawansowane technologicznie pompy ręczne dostępne obecnie.

Siedziba Lezyne znajduje się w Reno w stanie Nevada w USA, a biura znajdują się w San Luis Obispo w Kalifornii w USA, Berlinie w Niemczech i Taichung na Tajwanie. Wszystkie produkty są wytwarzane i montowane w fabryce w Taichung na Tajwanie lub w ścisłej współpracy z pobliskimi dostawcami, którzy produkują części wyłącznie dla Lezyne. Częścią załogi fabrycznej jest również wewnętrzny zespół kontroli jakości, składający się z inżynierów nadzorujących budowę. Ta strona obsługuje również magazyn, z którego Lezyne wysyła swoje produkty do dystrybutorów na całym świecie. Chociaż bycie zapalonym rowerzystą nie jest wymagane, wielu pracowników Lezyne ma pasję do jazdy na rowerze i chętnie testuje produkty Lezyne, zanim zostaną wprowadzone do produkcji.

Ponadto Lezyne z dumą sponsoruje sportowców na najwyższym poziomie, w tym Team Lotto-Soudal, Cedric Gracia, Danny MacAskill i wielu innych.

Lezyne to połączenie miłości do kolarstwa i pasji do projektowania – inteligentnie zaprojektowane i funkcjonalnie kompletne.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł