Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 379,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Awarie zdarzają się wszędzie i często także dotyczą rowerów. Wystarczy tylko chwila nieuwagi bądź niewłaściwa eksploatacja, by doszło do uszkodzenia jakiegoś podzespołu. W takiej sytuacji wcale nie trzeba kierować się do serwisu rowerowego, gdyż wiele napraw można wykonać samodzielnie i to bardzo szybko. Wystarczą tylko odpowiednie narzędzia. Absolutnym must have są oczywiście klucze rowerowe, które znajdziecie w ofercie naszego sklepu. 

Jakość napisana precyzją wykonania i trwałością, czyli wybierz najlepsze klucze rowerowe

Mamy przyjemność zaoferować najwyższej jakości klucze rowerowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, ale powinny się też znaleźć na wyposażeniu serwisów rowerowych. Wszystkie cechuje precyzja wykonania oraz maksymalna ergonomia, a do tego mamy przyjemność zaoferować je w korzystnej cenie.  Dzięki nim wiele napraw możecie wykonać w przydomowym warsztacie, ale też takie narzędzia warto zabrać ze sobą i w razie awarii po prostu naprawić daną część. To też spora oszczędność, gdyż nie musicie korzystać z usług profesjonalistów.

Jakie klucze każdy rowerzysta powinien posiadać?

Klucze rowerowe są niewątpliwie bardzo przydatnymi narzędziami. Doskonałym wyborem dla każdego rowerzysty są klucze imbusowe, które nadają się do napraw zaczynając od roweru miejskiego, przez rower górski, aż na składaku kończąc. Możecie nimi dokonać korekt czy napraw choćby przerzutek, ale też manetek czy oczywiście hamulców. Trafnym wyborem jest też klucz uniwersalny, który poza wszechstronnością charakteryzuje się małym rozmiarem. Dzięki temu zmieści się nawet w saszetce rowerowej. Od czasu do czasu w życiu rowerzysty następuje taka chwila, że łańcuch w rowerze się zrywa. Ale i to nie  musi być problemem, gdyż wystarczy tylko go skrócić i jest to tym łatwiejsze, jeżeli posiada się klucz do skuwania i rozkuwania. A gdy usłyszysz, że coś trzeszczy w suporcie bądź chcesz wymienić zębatkę, to oczywiście postaw na klucze do korb i suportów, które także dostępne są w naszej ofercie, choć wybór kluczy jest zdecydowanie większy.

Więcej
Mniej
0zł