0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 419,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Rower to pełnoprawny środek transportu, którym można przemieszczać się także z bagażami. Ich maksymalny możliwy rozmiar i ciężar są zależne od zastosowanych rozwiązań. Do przewożenia różnego rodzaju ładunków służą małe i duże torby rowerowe. Większość z nich ma stosunkowo niewielkie rozmiary, pozwalające na schowanie najpotrzebniejszych drobiazgów. Nieduże torby rowerowe można zamocować na ramie lub siodełku roweru. To idealne rozwiązanie do przewożenia narzędzi, kluczy czy dokumentów.

Na większe bagaże przydadzą się sakwy rowerowe z mocowaniem na bagażnik tylny lub przedni. Ich ogromną zaletą jest spora pojemność. Sakwy rowerowe idealnie sprawdzają się w przypadku rowerów trekkingowych i turystycznych. Warto pamiętać, że tego typu torby najlepiej montować na dopasowanych do nich bagażnikach, które są wyposażone w specjalne pałąki, chroniące sakwy rowerowe przed ocieraniem się o koło i łańcuch. Praktyczna opcją jest też kufer rowerowy, który instaluje się na bagażniku. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla kosza na kierownicy – dzięki zamykanej klapie można przechowywać w nim takie akcesoria jak kask, okulary i rękawiczki rowerowe.

W transporcie najpotrzebniejszych akcesoriów pomocne okazują się także plecaki rowerowe. Zwykle mają one nieco mniejszą pojemność od plecaków szkolnych i turystycznych - głównie dlatego, że ich konstrukcja jest projektowana z myślą o małej masie i niekrępujących ruchów szelkach. Plecaki rowerowe są bardzo uniwersalne i wygodne – w przeciwieństwie do toreb i sakw można zabrać je zawsze ze sobą.

Więcej
Mniej