Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1 099,00 zł - 8 999,00 zł

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Ilość biegów

Ilość biegów

Pojemność baterii

Pojemność baterii

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie baterii

Umiejscowienie baterii

Moc silnika

Moc silnika

Dla kogo

Dla kogo

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Jazda na rowerze jest niewątpliwie doskonałym ćwiczeniem aerobowym, angażującym większość grup mięśni. Dodatkowo doskonale wyrabia kondycję, zwłaszcza jeśli poruszasz się po zróżnicowanych trasach. W ich przypadku, jeśli nie są to ekstremalne trasy górskie, najlepiej sprawdzają się rowery crossowe. Często cena takiego roweru w danym momencie przekracza nasz budżet, dlatego warto skorzystać z wyprzedaży rowerów crossowych, gdzie można znaleźć modele pełnowartościowe, ostatnie sztuki bądź też rowery, które swoją premierę miały w poprzednich sezonach. Takiej okazji nie można przegapić!   

Dlaczego warto zakupić rower crossowy na wyprzedaży? 

Niższa cena to najważniejszy czynnik przyciągający do wyprzedaży, jednak należy podkreślić, że w przypadku sklepu Rowerzysta.pl idzie ona w parze z najwyższą jakością. Zatem jeżeli masz odpowiednie środki, a dodatkowo wymarzony rower aktualnie dostępny jest w obniżonej cenie, nie zastanawiaj się zbyt długo, gdyż dobrej jakości jednoślady są niezwykle pożądane. Warto podkreślić, że nawet na wyprzedaży rowerów crossowych masz możliwość zakupienia roweru na raty, zatem nie tylko oszczędzasz, ale również rozkładasz płatność w czasie. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który chce zaopatrzyć swoich pracowników w eko pojazdy, możesz skorzystać z trakcyjnej oferty wyprzedaży. 

Oszczędność środków na dłuższe podróże 

Zakup rowerów crossowych, zwłaszcza elektrycznych to spory wydatek. Dlatego możliwość skorzystania z wyprzedaży w naszym sklepie pozwala nabyć rower wysokiej klasy, a jednocześnie zaoszczędzić na dłuższe podróże. Taki wariant odpowiedni jest także dla osób kupujących rowery na leśne wycieczki rowerowe i miejskie dla całej rodziny. Kupując kilka rowerów, można wszak zaoszczędzić jeszcze więcej. Masz również środki dodatkowe, które w przyszłości możesz wykorzystać na rowerowe komponenty czy tuning Twojego jednośladu.  W ofercie wyprzedaży możesz znaleźć zarówno modele ze wspomaganiem, czyli elektryczne, jak i klasyczne rowery crossowe damskie i dla mężczyzn.

Więcej
Mniej
0zł