0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 379,00 zł - 1 349,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Amortyzator przód

Amortyzator przód

Amortyzator tył

Amortyzator tył

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Rok

Rok

Dla kogo

Dla kogo

Rama (materiał)

Rama (materiał)

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Małe dziecko bardzo intensywnie się uczy i zdobywa nowe umiejętności. Dlatego też rodzice powinni pomagać mu i umożliwiać rozwój. Doskonale do tego sprawdzą się rowerki biegowe, które znajdziecie w ofercie sklepu z rowerami Rowerzysta.pl. Wszystkie modele dopracowane są w najmniejszym szczególe, a przy tym zapewnią Waszemu maluchowi dużo frajdy. Oczywiście są też bezpieczne i nie posiadają ostrych krawędzi, a przy tym wykonane są z nietoksycznych materiałów, zatem spełniają wymagania certyfikatu CE. 

Dlaczego warto kupować rowerki biegowe?

Rowerki biegowe dedykowane są dla dzieci od około 18 miesiąca życia. Poza frajdą, jaką sprawiają maluszkowi, istotne znaczenie ma fakt, że doskonale wpływają też na jego umiejętności fizyczne i rozwój motoryczny. Dzięki nim dzieciaki szybciej naucza się jeździć na klasycznym, dwukołowym rowerze, a przy tym łatwiej utrzymują równowagę. Są one także aktywniejsze względem rówieśników i lepiej pokonują swoje ograniczenia. Nie boją się też próbować nowych rzeczy, a przy tym lepiej utrzymują równowagę, a także uczą się oceny odległości czy lepszej orientacji w terenie. Uczą się także planować czy przewidywać. Rowerki biegowe są też stosunkowo lekkie, zatem bardzo łatwo je prowadzić.

Naukę samodzielności czas zacząć

Dzieci bardzo szybko przyzwyczajają się do noszenia na rękach, ale i jeżdżenia w wózku. Niestety później bardzo trudno jest je od tego odzwyczaić. Każde próby mogą kończyć się płaczem. Takie maluszki są bardzo mało samodzielne, a to blokuje nie tylko ich rozwój fizyczny, ale i psychiczny. Warto więc rozwiązać taką sytuację jak najszybciej. W takim przypadku należy uczyć je większej autonomiczności, a dzięki rowerkom biegowym jest to możliwe i dużo łatwiejsze. Wszak już sama ich forma jest atrakcyjna i  zapewnia im frajdę.  Dodatkowo ich mięśnie są wzmocnione i zdecydowanie chętniej przebywają na dworze, co sprawia, że nie chcą  patrzeć tylko na ekrany tabletów. Ale to nie koniec zalet, bo jeżdżenie na rowerkach jest także formą wysiłku, co z kolei wpływa na to, że dzieci łatwiej zasypiają i nie budzą się tak często w nocy