Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 5 199,00 zł - 18 990,00 zł

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Waga

Waga

  • 20 kg - 21 kg

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Amortyzator przód

Amortyzator przód

Amortyzator tył

Amortyzator tył

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Rama (materiał)

Rama (materiał)

Ilość biegów

Ilość biegów

Pojemność baterii

Pojemność baterii

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie baterii

Umiejscowienie baterii

Moc silnika

Moc silnika

Dla kogo

Dla kogo

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Są takie rowery, które w pewnym sensie łączą funkcjonalność modeli miejskich i górskich, a są to rowery crossowe. Elektryczne zwiększają możliwości użytkownika zwłaszcza, gdy dopiero zaczyna swoją przygodę z kolarstwem. W ofercie sklepu rowerowego Rowerzysta.pl znajdziesz wiele różnorodnych modeli ze wspomaganiem renomowanych producentów, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Jeśli nie jesteś pewien czy to rower dla Ciebie, poznaj jego najważniejsze cechy.  

Czym charakteryzują się rowery crossowe elektryczne? 

Dowiedziałeś się, że rower crossowy może zastąpić rower miejski. Jeśli chodzi o rower górski to nie do końca już tak jest, bowiem nie sprawdzi się na stromych, kamienistych zjazdach czy górskich trudnych podjazdach, raczej przeznaczony jest do tras biegnących w lekkim terenie czy po polnych łąkach. Rowery crossowe sprawdzą się oczywiście również na asfalcie. Z rowerami miejskimi nie łączy ich za to ochrona łańcucha, obecność bagażnika czy błotników – tych komponentów są pozbawione, gdyż mają bardziej sportowy charakter. Rowery crossowe  mają węższe bieżniki niż górskie, ale stosunkowo duże koła, zwykle 28 lub 29-calowe. To sprawia, że sprawdzają się do bardziej dynamicznej jazdy i rozwijania większych prędkości. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku modeli elektrycznych wspomaganie pedałowania kończy się, gdy rowerzysta osiąga prędkość 25 km/h i dalej musi już liczyć na siłę własnych mięśni. Niemniej jednak na takich rowerach na pewno można pokonywać dłuższe trasy i trenować swoją kondycję.         

Dla kogo odpowiednie będą rowery crossowe elektryczne? Sprawdź czy to model dla Ciebie!

Tak naprawdę rowery crossowe elektryczne to niezwykle uniwersalne jednoślady. Dlatego jeśli zamierzasz jeździć zarówno w mieście, jak i po leśnych trasach rowerowych o zróżnicowanym stopniu trudności, a jednocześnie Twoja kondycja nie pozwala jeszcze na pokonywanie wielu kilometrów bez wspomagania, to niewątpliwie rower crossowy elektryczny będzie „skrojony” do Twoich potrzeb. Będziesz mógł zwiększać swoje osiągi, a jeśli wybierzesz model z tempomatem, dbać o pokonywanie poszczególnych kilometrów w podobnym czasie.

Więcej
Mniej
0zł