Metody płatności

Płatności kartą realizowane przez Blue Media S.A. Dostępne płatności kartami Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro.

logo paynow.jpg

Szybkie płatności online powierzyliśmy liderowi branży, który oferuje najwięcej nowoczesnych rozwiązań płatniczych na rynku. Dzięki współpracy z paynow możemy zaoferować tobie bezpieczne i szybkie płatności online, Google Pay, Apple Pay oraz płatności kartą.

Szybka płatność online, dzięki której bez logowania na konto zapłacisz za zakupy. Wystarczy, że zainstalujesz na telefonie aplikacje swojego banku.  

eRaty Santander - jak sami siebie określają "bank od kredytów". Wieloletnia współpraca z bankiem Santander utwierdziła nas w przekonaniu, że jest to godny zaufania i solidny podmiot finansowy. Mają w ofercie kilka opcji ratalnych dostosowanych do Twoich potrzeb. Problem z formularze ratalnym? Nie przejmuj się - pracownik infolinii banku służy pomocą. 

 

Rower w leasing? Oczywiście. Rower można zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności gospodarczej pod warunkiem, że będzie powiązany z uzyskaniem przychodu lub zabezpieczeniem tego przychodu. Zastanów się jak wykorzystać ten ekologiczny środek transportu w swojej firmie, a następnie wypełnij kalkulację leasingową dostępną na karcie produktu. Sprawdź jakie to proste z PKO Leasing!

Płatność za pobraniem. Zamówienie opłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze. Opcja dostępna tylko przy wysyłce kurierem DPD. 

Zakupy online są funkcjonalne i proste. Realizując zakupy online, możemy zaoszczędzić sporo cennego czasu. Nie należy jednak zapominać o bezpieczeństwie płatności. Przeprowadzając zakupy na naszej stronie, masz pewność sprawdzonych rozwiązań z odpowiednimi zabezpieczeniami. W naszej ofercie znajdziesz szybkie płatności realizowane przez paynow, wygodne raty obsługiwane przez Santander Consumer Bank czy leasing świadczony przez PKO Leasing S.A. 


Realizując zakupy, należy pamiętać o podstawowych regułach:

  • Używaj pewnego urządzenia (laptop, telefon komórkowy...)
  • Używaj bezpiecznej sieci internetowej.
  • Zweryfikuj czy kupujesz na pewnej stronie. (istotna jest historia firmy, opinie Klientów)
  • Zweryfikuj czy po załadowaniu strony w adresie wyświetlana jest kłódka. (informuje ona o szyfrowaniu połączenia, możesz w nią kliknąć, aby wyświetlić szczegóły certyfikatu).

0zł