0zł

Metody płatności

Płatności kartą realizowane przez Blue Media S.A. Dostępne płatności kartami Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro.

Szybkie płatności online powierzyliśmy liderowi branży, który oferuje najwięcej nowoczesnych rozwiązań płatniczych na rynku. Dzięki współpracy z Przelewy24 możemy zaoferować tobie bezpieczne i szybkie płatności online, Google Pay, Apple Pay oraz płatności kartą. Sprawdź co oferują Przelewy24

Szybka płatność online, dzięki której bez logowania na konto zapłacisz za zakupy. Wystarczy, że zainstalujesz na telefonie aplikacje swojego banku.  

eRaty Santander - jak sami siebie określają "bank od kredytów". Wieloletnia współpraca z bankiem Santander utwierdziła nas w przekonaniu, że jest to godny zaufania i solidny podmiot finansowy. Mają w ofercie kilka opcji ratalnych dostosowanych do Twoich potrzeb. Problem z formularze ratalnym? Nie przejmuj się - pracownik infolinii banku służy pomocą. 

 

Rower w leasing? Oczywiście. Rower można zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności gospodarczej pod warunkiem, że będzie powiązany z uzyskaniem przychodu lub zabezpieczeniem tego przychodu. Zastanów się jak wykorzystać ten ekologiczny środek transportu w swojej firmie, a następnie wypełnij kalkulację leasingową dostępną na karcie produktu. Sprawdź jakie to proste z PKO Leasing!

 
Płatność przelewem tradycyjnym - w mailu potwierdzającym zamówienie otrzymasz dane do przelewu wraz z numerem konta z które przelejesz kwotę zamówienia. Przelew tradycyjny może wydłużyć czas realizacji zamówienia. Zamówienie przekażemy do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. 

Płatność za pobraniem. Zamówienie opłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze. Opcja dostępna tylko przy wysyłce kurierem DPD. Płatności powierzamy naszym partnerom, z którymi współpracujemy od kilku lat. Jesteśmy przekonani o bezpieczeństwie transakcji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat bezpiecznych płatności w naszym sklepie zajrzyj do zakładki Bezpieczne płatności online