Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

SELLE BASSANO

Założona w 1986 roku Selle Bassano zawsze miała na celu oferowanie maksymalnego komfortu i najlepszej jakości materiałów dla turystyki rowerowej. Wszystkie procesy koncepcyjne, projektowe i produkcyjne produktów Selle Bassano odbywają się we Włoszech. Dzięki Selle Bassano siodełko staje się kluczowym elementem, niezbędnym do scharakteryzowania wartości i estetyki roweru. Dostosowania, niezliczone patenty opracowane we własnym zakresie pozwoliły Selle Bassano zaistnieć na całym świecie, pozycjonując się dziś wśród czołowych graczy na rynku. Selle Bassano gwarantuje produkt wysokiej jakości, przez lata zdobywając zaufanie rowerzystów z całego świata.

Dzięki ciągłym innowacjom i badaniom, dziś produkty Selle Bassano mogą korzystać z różnych technologii opracowanych wewnętrznie, które mają na celu ochronę zdrowia rowerzysty i zapewnienie maksymalnego komfortu: 3Zne Comfort Plus, Isophorm (pianka zapamiętująca kształt w opatentowanym procesie konstrukcyjnym) , Modular (opatentowany na całym świecie system modułowy), HD Cover System (opatentowany na całym świecie system konstrukcyjny) i Ergofit (standardowy sposób na komfort).

Badania

Zespół Selle Bassano bada potrzeby współczesnego rowerzysty i opracowuje dedykowane rozwiązania, dzięki zdobytemu doświadczeniu i włożonemu zaangażowaniu. Nowe rozwiązania anatomiczne i nowe rozwiązania techniczne do tworzenia nowych koncepcji.

Pojęcie

Z badań wyłania się koncepcja, na której opiera się faza rozwojowa. To pomysł, który wyłania się z analizy i stanowi o znaczeniu stworzenia produktu. To ona decyduje o typowo „włoskim” charakterze wyrobów Selle Bassano, co nadaje im wartość i oryginalność.

Rozwój

Obszar rozwoju zajmuje się relacją koncepcji do masowej produkcji, gdzie kunszt łączy się z najbardziej zaawansowaną technologią, aby zachować niezmieniony charakter produktu.

Produkcja

Po osiągnięciu tego etapu produkt był kilkakrotnie oglądany i skrupulatnie sprawdzany i jest gotowy do produkcji, rygorystycznie 100% Hand Made Italy.

Oszczędzanie Energii

Selle Bassano zawsze miał rowerzystę i jednostkę w centrum swojej misji i filozofii. Zaangażowanie firmy nieustannie rośnie i umacnia się jeszcze bardziej dzięki inwestycjom w energię i zrównoważony rozwój. W tak trudnych chwilach firma mocno przyczynia się do wzrostu świadomości, jak ważne jest zdrowie jednostki i wszystkich, które wynika z otaczającego środowiska i oszczędności energii. Z tego powodu Selle Bassano zdecydowało się na wdrożenie nowego procesu oszczędzania energii i ochrony środowiska. Produkty są już zgodne z najwyższymi poziomami przepisów dotyczących ochrony środowiska na poziomie europejskim. Proces produkcyjny bada i wdraża proces oszczędzania energii i świadomości ekologicznej w celu dalszego doskonalenia. Selle Bassano, dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych "staje się zielony".

Bassano Selle szanuje środowisko przy produkcji swoich produktów od A do Z. Dzięki pionowo zorganizowanemu i zintegrowanemu procesowi (ponad 70% produkcji produktu odbywa się wewnątrz firmy) gwarantuje zrównoważony rozwój. Wszystko, od wyboru dostawców po interesariuszy, jest ukierunkowane na poszanowanie środowiska.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł