0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 1 271,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Rozmiar

Rozmiar

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Początkujący rowerzyści powinni bezwzględnie korzystać z kasków, ale są one rekomendowane dla wszystkich, zwłaszcza że niejednokrotnie mogą uratować zdrowie, a nawet życie. Trzeba pamiętać, że nawet jeśli kask po upadku rozpadnie się, to nie oznacza, że był kiepskiej jakości. Zadaniem kasku jest ochrona naszej czaszki przed skutkami wypadku, a jeśli tak się stanie, spełnił swoje zadanie. Generalnie nawet jeśli kask nie ulegnie widocznemu uszkodzeniu, trzeba zwrócić uwagę czy nie ma mikropęknięć, bo wtedy konieczny będzie zakup nowego. Wszystkim paniom polecamy nasze kaski rowerowe damskie, które dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach! 

Kaski rowerowe damskie – dopasowane do wymagających tras 

O upadek w czasie jazdy na rowerze nietrudno, a kaski rowerowe damskie doskonale ochronią przed urazem głowy. Wykonanie z wysokiej jakości polikarbonu z wypełnieniem pianką zapewnia amortyzację uderzenia. Oczywiście poszczególne modele różnią się między sobą kształtem, a nawet liczbą otworów wentylacyjnych. Dlatego każdy kask trzeba dopasować nie tylko pod względem rozmiaru, ale również intensywności rowerowego treningu czy rodzaju trasy rowerowej.  Jeśli chodzi o ten pierwszy aspekt, to można zdecydować się nie tylko na kask dopasowany pod obwód głowy, ale również z możliwością regulacji w zakresie wysokości i głębokości. Dobrym wyborem będzie model, który wyściełany jest dodatkowo materiałem Cool-Air, zapewniającym ochronę przed tarciem i odprowadzanie potu. Istotne znaczenie może mieć także obecność odpinanego daszka, który będzie w razie potrzeby chronić przed słońcem. Do bardziej wymagających tras sprawdzą się kaski z większą ilością otworów wentylacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz modele, które mają ich ponad 20.      

Praktyczne i designerskie kaski rowerowe damskie  

Dla kobiet bardzo ważny jest komfort podczas jazdy, stąd opływowy kształt, dopasowanie do głowy, brak tarcia, lekkość oraz ochrona przed owadami, w postaci siateczki mają duże znaczenie. Nie mniej ważny jest oczywiście design kasków rowerowych damskich. Można dopasować dany model do koloru ramy rowerowej, a także charakteru swojego jednośladu bądź też rowerowego stroju. Jeśli jeździsz naprawdę sporo warto mieć przynajmniej jeden kask w zapasie, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć całą kolekcję, wszak obok modowych dodatków, także te sportowe warto kolekcjonować.