Filtruj według

Waga

Waga

  • 0 kg - 20 kg

Cena

Cena

  • 8 559,00 zł - 27 990,00 zł

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

FELT

Firma Felt Bicycles została założona w Kalifornii, krainie pionierów, przedsiębiorczych indywidualistów, pasjonatów technologii i najbardziej zapalonych fanatyków outdooru. Od 1991 roku Felt stara się być najbardziej innowacyjną firmą rowerową na świecie. Jest to ich przewodnią zasadą. Celem marki jest pomoc każdemu kolarzowi w osiągnięciu zwycięstwa w mistrzostwach świata, pobiciu osobistego rekordu lub perfekcyjnej jeździe na torze, który mu się podoba. Felt jest oddany tworzeniu najlepszych wrażeń rowerowych. Od pokonania alpejskiej wspinaczki po rozpoczęcie sprawniejszego życia, od dreszczyku emocji związanych z wyścigami po budowanie koleżeństwa podczas grupowej przejażdżki z przyjaciółmi.

Felt dąży do tego, aby utrzymać się na pozycji wiodącego na świecie producenta rowerów typu drop-bar i triathlon. Aby realizować swoją misję, firma kieruje się kilkoma przewodnimi zasadami, które zapewniają skupienie i determinację. Głównym celem marki jest zapewnienie wyjątkowej jazdy tym, którzy mają nieokiełznanego ducha rywalizacji. Felt, podobnie jak klienci i zwolennicy tej marki,  uważa, że szybka jazda jest przyjemna. Użytkownicy rowerów Felt to zazwyczaj osoby, które mają w sobie ducha wyścigów. Niezależnie od tego, czy zdobywają punkty na Mistrzostwach Świata, czy też polują na KOM lub QOM w swoich lokalnych segmentach, wydajność jest wspólnym elementem, który ich łączy. Celem marki Felt jest zatem tworzenie rowerów, które przyniosą oczekiwane przez klientów rezultaty. 

Felt wierzy, że wyścigi są nieodłącznym elementem jazdy na rowerze, czymś, co nieodłącznie zachęca do przekraczania granic własnych i sprzętu. Firma traktuje wyścigi jako żródło niezrównanych informacji zwrotnych, które pomagają produkować możliwie najbardziej wydajne rowery, czy to pod względem sztywności, aerodynamiki, prowadzenia, a nawet komfortu.

Ściganie się z kumplem pod górę lub w dół szlaku to dla rowerzystów nieodłączny dreszczyk emocji, coś, co odwołuje się do wewnętrznego dziecka, gdy rywalizujesz z przyjaciółmi na placu zabaw lub rodzeństwem na podwórku. I nawet jeśli rywalizacja z innymi nie jest twoim zajęciem, zawsze ścigasz się ze sobą, poprawiając swój osobisty rekord w triathlonie, próbując przebić się do pierwszej dziesiątki w segmencie Strava, a nawet ukończyć epicką przejażdżkę, gdy dawny ja powiedział, że to niemożliwe.

Felt Bicycles pozostaje zaangażowany w dążenie do doskonałości w zakresie projektowania, aerodynamiki i włókna węglowego. Innowacje marki pochodzą z rozwoju, rzeczywistych testów i wysiłków, aby poprowadzić sportowców przez wszystkie typy linii mety na całym świecie.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł