Filtruj według

Cena

Cena

  • 89,00 zł - 150,00 zł

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

KLICKFIX

historia

Firma Rixen & Kaul została założona w 1988 roku przez dwóch entuzjastycznych rowerzystów i obecnie jest prowadzona rodzinnie w drugim pokoleniu. W momencie założenia firma świętowała już swoje pierwsze sukcesy produktem, który do dziś jest bardzo popularny wśród profesjonalnych mechaników i rowerzystów hobbystów: napinacz szprych Spokey o niepowtarzalnym kształcie rozwinął się w klasykę, a dzięki połączeniu funkcji, prostocie i trwałości, ucieleśnia podstawowe wartości, które nadal leżą u podstaw wszystkich dzisiejszych produktów Rixen & Kaul

Już w pierwszym roku swojego istnienia młoda firma położyła podwaliny pod obecną orientację firmy, wprowadzając adapter do kierownicy KLICKfix. Zamiast luźnych i uciążliwych pasków do mocowania toreb rowerowych zastosowano solidny i łatwy w obsłudze adapter, do którego można było przyczepić torbę jednym Klickem. Ten pierwszy produkt rozrósł się do całej rodziny szybkozłączek, które umożliwiają mocowanie szerokiej gamy akcesoriów do roweru, od koszyków po torby i telefony komórkowe. Zdejmowanie ich odbywa się za naciśnięciem jednego przycisku. Dzięki wyjątkowej różnorodności akcesoriów Rixen & Kaul i innych znanych producentów, KLICKfix jest najczęściej używanym systemem szybkiego mocowania w rowerach.

misja

Jako specjalista od "szybkozamykaczy" do rowerów, KLICKFIX oferowuje swoim klientom praktyczne i trwałe akcesoria, które ułatwiają codzienne życie i dodają radości z jazdy na rowerze. Swoimi produktami przyczynia się do wzrostu popularności roweru jako ekologicznego i zdrowego środka transportu.

Klickfix stara się tworzyć produkty, które przekonają i zachwycą klientów na długi czas, dlatego oprócz praktycznego pomysłu i funkcjonalnego projektu dużą wagę firma przywiązuje również do starannego wykonania. W zakładzie produkcyjnym w Solingen produkowane są wszystkie adaptery KLICKfix. Proces produkcji jest cały czas kontrolowany, od pierwszego pomysłu, poprzez budowę prototypu i formy, aż po montaż i pakowanie we własnym zakresie. 

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł