0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 299,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

W czasie jazdy na rowerze nic nie może zasłaniać nam widoku ani odwracać naszej uwagi, tym bardziej powodować, że przeciążenie  będzie znacząco utrudniało jazdę. Zatem zamiast podróżować z plecakiem na plecach, lepiej obciążyć sam rower i wybrać jedną z toreb rowerowych podsiodłowych. W żadnym wypadku nie wpływa ona negatywnie na komfort, gdyż jest zamontowana z tyłu siodełka i nie krępuje ruchów, umożliwiając swobodne pedałowanie czy przybranie bardziej wyprostowanej lub aerodynamicznej pozycji.     

Wybierz wielkość dopasowaną do swoich potrzeb 

Przed zakupem, warto zastanowić się, jaka wielkość torby rowerowej montowanej pod siodełkiem będzie optymalna. Na pewno dla osób wybierających dłuższe trasy po zróżnicowanym terenie, które wymagają zabrania ze sobą np. dodatkowej odzieży czy prowiantu odpowiednim wyborem będą torby rowerowe podsiodłowe o większej pojemności. W naszej ofercie znalazły się modele o pojemności nawet 7 litrów, co zagwarantuje potrzebną ilość miejsca do przechowywania. Dodatkowe wyposażenie w gumową siatkę umożliwia włożenie do niej wodoodpornej kurtki czy np. złożonego namiotu w pokrowcu bądź karimaty. Do codziennej jazdy rekreacyjnej, gdy nie potrzebuje się wielu dodatkowych rzeczy sprawdzi się niewielki model o pojemności 0,5 l, zapinany na zamek.         

Wygodny montaż i dodatkowe elementy odblaskowe lub oświetleniowe 

Oczywiście pojemność jest ważna, jednak równie istotne znaczenie ma wygodny montaż akcesoriów rowerowych. W przypadku toreb rowerowych podsiodłowych mamy do czynienia z zapinaniem na rzepy, co znacząco ułatwia i przyspiesza cały proces. Nie potrzeba zatem dodatkowych narzędzi czy adapterów. Można zdecydować się na torbę z mocnego i trwałego i wodoodpornego włókna sztucznego, wyposażoną w akumulator i oświetlenie LED. Dodatkowe tylne światło może zapewnić większą widoczność, zwłaszcza w miejscach słabo oświetlonych. Co ważne torby rowerowe, które nie posiadają takiego wyposażenia, zostały wyposażone w uchwyty ułatwiające montaż tylnego oświetlenia. Na widoczność wpływają także odblaski, a te obecne są na szwach, a często także wszyte jako elementy toreb rowerowych podsiodłowych.