Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 498,00 zł - 999,00 zł

Kolor

Kolor

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Dla kogo

Dla kogo

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Chcąc zakupić rower dla chłopca, który dopiero rozpoczyna naukę jazdy na dwukołowym rowerze, warto zdecydować się na Romet Tom. W tej serii znalazły się rowery o różnej wysokości ramy i średnicy kół, dopasowane do wzrostu kilkulatka, a nawet chłopca w wieku wczesnoszkolnym. W naszej ofercie dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach! Takiej okazji nie można przegapić!

Romet Tom –  rower, który nie ostudzi zapału dziecka do nauki jazdy 

Nieodpowiedni model roweru może bardzo szybko ostudzić zapał dziecka do nauki jazdy. Na pewno nie można go „wrzucać na głęboką wodę” i nauka powinna odbywać się stopniowo. Zatem Romet Tom z dodatkowymi kółkami bocznymi, zapewniającymi stabilizację i bezpieczeństwo doskonale się sprawdzi. Warto podkreślić, że kółka w tym modelu można łatwo zdemontować, zatem gdy dziecko będzie gotowe wystarczy szybko je zdjąć i spróbować nauki utrzymania równowagi na dwóch kółkach. W momencie zdjęcia kółek warto najpierw przytrzymywać rower i upewnić się, że dziecko potrafi zahamować, a następnie delikatnie puścić uchwyt i być przygotowanym na asekurację, w razie, gdy straci równowagę. Rowery Romet Tom, niezależnie od rozmiaru nie są bardzo ciężkie i ważą od 9 do 11,5 kg. Oczywiście podniesienie takiego roweru dla kilkulatka będzie wyzwaniem, jednak starsze dziecko w wieku szkolnym już sobie z tym poradzi. Skutkom upadków zapobiegną podwójne hamulce. Szczękowy przy kierownicy można złapać całą dłonią, a hamowanie możliwe jest także przy użyciu hamulca torpedo w pedałach. Zatem rowery Romet są dostosowane do stopnia rozwoju dziecka. Niski przekrok ułatwia wsiadanie na rower i zsiadanie z jednośladu.         

Nie tylko bezpieczeństwo, ale również różnorodny design, czyli wszystkie zalety serii Romet Tom 

Aspekt bezpieczeństwa jest bardzo ważny, ale równie istotny jest design, a na niego wpływają także elementy zwiększające bezpieczeństwo. Osłona łańcucha świetnie się prezentuje, tym bardziej że można ją ozdobić naklejkami, choć te widnieją już na tym akcesorium. Gąbkowe uchwyty kierownicy ułatwiają chwyt i zapobiegają obtarciom, a jednocześnie utrzymane są w niebieskim kolorze, podobnie jak wygodne siodełka. Można zdecydować się na Romet Tom ze stalową ramą w kolorze zielonym, żółtym, niebieskim, a nawet szarym. Design podkreślają jeszcze błotniki chroniące przed deszczem, a także odblaski, zapewniające lepszą widoczność. 

Więcej
Mniej
0zł