Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 129,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Każdy rowerzysta powinien pamiętać, aby nigdy nie zostawiać swojego jednośladu bez ochrony. Zabezpieczenia w postaci zapięć rowerowych na szyfr często stanowią barierę nie do przejścia dla złodziei. Najlepszej jakości produkty dostępne są w sklepie rowerzysta.pl.  Gwarantujemy niską cenę i wysoką jakość.

Dlaczego warto stosować zapięcia  rowerowe na szyfr? Czy są one skuteczne?

Zapięcia rowerowe na szyfr uchodzą za bardzo skuteczne i rzeczywiście stanowią świetną ochronę przed kradzieżą. Co ważne samodzielnie ustala się szyfr, a więc złamanie go jest zasadniczo niemożliwe, a do tego jeżeli wybierze się model zabezpieczenia choćby w postaci stalowej, grubej linki, to przecięcie jest także trudne i czasochłonne dla potencjalnego złodzieja. W myśl słynnej zasady: "mądry Polak po szkodzie" warto wiedzieć, że stosowanie zapięć często sprawia, że rabusie rezygnują, gdyż pokonanie blokad czy przecięcie linek jest niemal niemożliwe w krótkim czasie. Dodatkowo dla zwiększenia bezpieczeństwa trzeba ustalić taki szyfr, który łatwo się zapięta, ale jednocześnie nie jest oczywisty.  Trzeba też stosować takie skuteczne zabezpieczenie niezależnie czy zostawiacie rower na kilka minut, czy kilka godzin.

Twój wybór ma znaczenie – jaki model będzie dla Ciebie idealny?

Zapięcia rowerowe na szyfr polecane są dla osób stawiających na jakość, trwałość, a także niezawodność. Dostępnych jest wiele wariantów. Można wybrać model bardzo lekki, który można przechowywać przy siodełku. Dzięki wykonaniu ze stali jest trwały. Zastosowanie dodatkowej ochrony w postaci nylonowej osłony zapobiega zarysowaniu ramy. Taki typ jest najlepszy, gdy zostawia się rower w centrum miasta. Jeżeli szukacie jeszcze mocniejszego zabezpieczenia, to polecamy zamek w postaci stalowej linki, która dodatkowo została wyposażona w stalowe pierścienie, co zwiększa jej trwałość do tego stopnia, że nie można jej przeciąć nawet sekatorem. Zatem sprawdzi się nawet w miejscach odludnych czy zacienionych, gdzie ryzyko kradzieży jest duże.

Więcej
Mniej
0zł