0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 109,00 zł - 858,00 zł

Kolory

Kolory

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Abus

Z roku na rok rośnie liczba kradzieży rowerów. Coraz więcej osób inwestuje w dobrej jakości jednoślady, zapominając przy tym, że należy je właściwie chronić. Dlatego też w naszym sklepie internetowym oferujemy Wam zabezpieczenia marki Abus – to doskonała jakość w korzystnej cenie.    

Abus – firma z tradycjami 

Abus jest niemieckim koncernem, który istnieje na rynku już prawie 100 lat. Na samym początku firma zajmowała się produkcją zamków i kłódek, jednak wraz z rozwojem rynku rowerowego, postawiła na produkcję zabezpieczeń rowerowych. Co ważne, wszystkie jej produkty są zaprojektowane tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Warto zauważyć, że wybór zabezpieczeń jest ogromny, wszak inżynierowie wypracowali kilka typów zabezpieczeń, które należy dobierać pod kątem potencjalnego niebezpieczeństwa. 

Zabezpieczenie zabezpieczeniu nierówne – postaw na produkty marki Abus 

Szukając zabezpieczenia, które zapobiegnie kradzieży roweru, warto zdecydować się na linkę spiralną. Co ważne, jest ona elastyczna, ale też posiada kompaktowy rozmiar. Dzięki temu można ją schować nawet do małej sakwy rowerowej. Takie linki dostępne są w wielu kolorach, nawet w neonowych. Wybierając neonową linkę, można łatwo znaleźć swój jednoślad na większym parkingu rowerowym. Jeżeli szukacie zdecydowanie bardziej solidnych zabezpieczeń, które możecie zastosować nawet w miejscu potencjalnie niebezpiecznym, to lepiej postawić na łańcuch rowerowy z zamkiem, który jest odporny na wszelkie manipulacje. Złamanie zapięcia czy nawet wkładki bębenkowej jest naprawdę trudne, a sama konstrukcja wygląda już tak solidnie, że automatycznie może odstraszyć potencjalnego złodzieja. Można również zdecydować się na zamek pancerny typu u-lock, który także zapewnia doskonałą ochronę, w końcu jego producentem jest Abus. Łatwe użytkowanie, solidna obudowa i możliwość zastosowania w miejscach niebezpiecznych to nie koniec zalet, wszak ten zamek chroni przed silnymi uderzeniami, ale też przecięciem. Wykonanie ze specjalnie hartowanej stali oraz opatentowana technologia Power Cell sprawia, że ta kombinacja przeszła pozytywnie testy w wielu krajach, począwszy od Rosji, przez Norwegię aż na Wielkiej Brytanii kończąc.    

Więcej
Mniej

Aktywne filtry