Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 43,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Bezpieczeństwo rowerowe jest bardzo istotne i tego uczy się dzieci już od najmłodszych lat. Rowery na kołach 24-calowych są przeznaczone już dla tych starszych, w wieku szkolnym i do opon o tej samej średnicy należy dopasować dętki 24". Dzięki temu można wprowadzić potrzebne powietrze do opon i zapewnić im przyczepność na zróżnicowanych trasach. W ofercie naszego sklepu rowerzysta.pl można znaleźć dętki rowerowe w bardzo przystępnych cenach. 

Dętki 24" – na co zwrócić uwagę przy wyborze? 

Wybór dętek rowerowych 24" nie jest łatwy, szczególnie że dostępnych jest wiele różnorodnych modeli, które przede wszystkim odróżnia zastosowany rodzaj wentyla. Najchętniej wybierane przez użytkowników są wentyle samochodowe AV, w przypadku których można napompować oponę rowerową przy użyciu kompresora, zatem jadąc na wycieczkę po mieście z dzieckiem, nie trzeba nawet brać ze sobą pompki rowerowej, bo wystarczy udać się na najbliższą stację benzynową, gdzie jest on dostępny. Jeśli jednak dodatkowe akcesoria rowerowe w plecaku czy sakwie nie są problemem, to dobrym wyborem mogą być dętki z wentylem francuskim – SV. Takie modele są lżejsze, a waga dętki wpływa na wagę samej opony rowerowej, co może mieć znaczenie, gdy wybieracie się na rodzinną, górską wycieczkę. Oczywiście w przypadku tradycyjnej, rekreacyjnej jazdy sprawdzą się także dętki 24" z wentylem rowerowym – DV.

       

Kiedy warto zainwestować w dętki 24" do dziecięcego rowerka

Gdy wybieracie się na wycieczkę rowerową z dzieckiem, to warto zaopatrzyć się w zapas, czyli zainwestować w dętki rowerowe, np. 24", dopasowane do kół i opon rowerowych o tej średnicy. Dzięki temu, nawet gdy pomimo napompowania opon zdarzy się przebicie, będzie można szybko i odpowiednio zareagować, a dziecko będzie mogło kontynuować jazdę. Warto podkreślić, że w naszej ofercie dostępne są wysokiej klasy dętki 24" producenta Michelin, w przypadku których niewielkie przebicie umożliwia kontynuowanie jazdy, nawet gdy zapomni się zabrać zapasowych łat.

Więcej
Mniej
0zł