Filtruj według

Cena

Cena

  • 129,00 zł - 499,00 zł

Kolor

Kolor

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

HIPLOK

Współzałożyciele Hiplok, Ben Smith i John Abrahams, są z zawodu projektantami produktów, a z zamiłowania rowerzystami. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i branży rowerowej postanowili zmienić bezpieczeństwo rowerzystów. Chcieli chronić to, co kochają, wnosząc swoją wiedzę projektową i doświadczenie rowerzystów, aby dostarczyć innowacyjne, wysokiej jakości zabezpieczenia rowerowe, które nie tylko chronią Twój rower, ale także chronią radość z jazdy.

W rezultacie powstał pierwszy na świecie zamek rowerowy do noszenia na sobie. Ale to był dopiero początek. Od czasu premiery Hiplok ORIGINAL w 2011 roku para ta niezmiennie przewodzi innowacjom, projektując i budując wysokiej jakości produkty zabezpieczające, którym ufają rowerzyści na całym świecie. 

Blokady Hiplok są wykonane z najwyższej jakości hartowanej stali i zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo roweru przez cały czas. Opatentowana konstrukcja blokad rowerowych została zaprojektowana tak, aby można je było nosić przy sobie przez cały czas bez konieczności zamykania ich w specjalnym uchwycie.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł