Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 42,00 zł - 1 519,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Każdy właściciel samochodu dobrze wie, że prędkościomierz czy licznik kilometrów to bardzo praktyczne i potrzebne urządzenia. Takie dane jak szybkość jazdy czy długość pokonanej trasy to często bardzo istotne dane także dla cyklistów. Licznik rowerowy przyda się każdemu, kto uprawia sport, dba o kondycję lub kocha turystykę. Liczniki rowerowe pozwalają na bieżąco sprawdzić ważne parametry jazdy – najbardziej rozbudowane modele są w stanie zastąpić nawet profesjonalne komputery treningowe.

Liczniki rowerowe bywają obecnie często zastępowane przez specjalne aplikacje na smartfony, lecz to rozwiązanie nie zawsze jest wygodne i bezpieczne. Licznik rowerowy jest kompaktowy, posiada stabilne mocowanie na kierownicę i jest znacznie odporniejszy na uszkodzenia. Sportowcy i miłośnicy bicia rekordów nie potrzebują zachęty do inwestycji w tego typu urządzenia, gdyż precyzyjny pomiar czasu i dystansu jest kluczowy w większości dyscyplin rowerowych. Jednak czy liczniki rowerowe są przydatne także w przypadku osób jeżdżących rekreacyjnie i turystów?

Zdecydowanie tak. Prędkość jazdy to parametr, który pozwoli z łatwością określić ilość czasu potrzebnego na dotarcie do celu, a licznik kilometrów pomoże dokładnie określić swoją pozycję na mapie. Licznik rowerowy jest bardzo przydatny w turystyce rowerowej, ułatwia nawigację i z powodzeniem zastępuje tradycyjny zegarek. W sprzedaży znajdują się klasyczne liczniki rowerowe z czujnikiem zamocowanym na przewodzie oraz nowoczesne liczniki bezprzewodowe, wyróżniające się prostotą i wygodą montażu.

Więcej
Mniej
0zł