Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 57,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Dętka rowerowa 27,5 do rowerów MTB

Osoby, które planują górską wyprawę rowerową powinny zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do tego typu eskapady. Jednymi z najbardziej uniwersalnych rodzajów kół, stosowanymi w rowerach MTB, są te o średnicy 27,5 cali, do których dobiera się zarówno opony o takich samych parametrach, jak i dętki rowerowe 27,5.Jeżeli mowa o tych ostatnich, to powinny być one przede wszystkim wytrzymałe, odporne na przebicia, a jednocześnie w miarę lekkie. Jeżeli szukasz tego typu modeli do swojego jednośladu, u nas znajdziesz ich szeroki wybór. Każda dostępna w naszej ofercie dętka rowerowa 27,5 to ponadto produkt z trwałymi i mocnymi wentylami, w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy do zakupów.

Na co zwrócić uwagę, wybierając dętki rowerowe 27,5?

Dętka 27,5 cali to rozwiązanie, które najczęściej stosowane jest w rowerach o terenowym przeznaczeniu. Odpowiednim rodzajem ogumienia, z którym będzie dobrze współgrać, jest opona rowerowa 27,5 cala. Ze względu na to, że element ten dostępny jest w wielu modelach, warto wiedzieć na co zwrócić uwagę, podczas dobierania go do swojego jednośladu. Pierwszym z ważniejszych czynników, jest jego szerokość. Dętka rowerowa 27,5 musi bowiem odpowiadać rozmiarom używanych przez cyklistę opon. Ponadto istotny jest także rodzaj wentyla. Powinien pasować do tego, znajdującego się na obręczy.

To, o czym jeszcze należy pamiętać podczas zakupu dętki, to dyscyplina, jaką ma zamiar uprawiać dana osoba. Inna dętka do roweru 27,5 będzie odpowiednia w przypadku graveli, inna zaś jednośladów MTB. Dlatego przed dokonaniem zakupu konkretnego wariantu warto upewnić się, że należycie spełni on swoją funkcję, w konkretnych warunkach terenowych. Robiąc zakupy w naszym e-sklepie możesz być pewny, że każda dętka do roweru z naszej oferty to najwyższej jakości produkt. Masz szansę wybierać spośród modeli od renomowanych marek, co stanowi gwarancję pełnej satysfakcji. Sprawdź, jaka dętka 27,5 będzie idealna dla Twojego pojazdu i jeszcze dziś dokonaj jej zakupu w rowerzysta.pl.

Więcej
Mniej
0zł