Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

HAMAX

Od ponad 60 lat Hamax opracowuje innowacyjne produkty do bezpiecznego transportu dzieci.

Firma Hamax jest niekwestionowanym liderem w produkcji dziecięcych fotelików oraz przyczepek rowerowych. W ofercie firmy znajdują się też kaski rowerowe i sanki.

W dzisiejszych czasach transport to nie wszystko. Spędzanie czasu z rodziną to cenny dar. Zdrowie jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Hamax przyczynia się do spędzania czasu z rodziną, zdrowych zajęć na świeżym powietrzu i sprawnej organizacji życia codziennego. Firma tworzy produkty, które promują wspólne spędzanie czasu – tworząc wspomnienia, które będą cenną pamiątką w przyszłości.

Przygoda z Hamaxem rozpoczęła się w 1958 roku na małej wyspie na fiordzie Oslo, gdzie produkowano elementy z tworzyw sztucznych. Na początku lat 60-tych opracowano zimowe sanki i mini narty, a w 1981 roku wprowadzono na rynek pierwszy dziecięcy fotelik rowerowy. Przez lata Hamax wyrósł na wiodącego, światowego dostawcę produktów dla dzieci, stale się rozwijając, aż do narodzin nowej linii produktowej w 2016 roku – przyczepki rowerowej. Dziś Hamax prowadzi oddaną i innowacyjną działalność opartą na całkowitym skupieniu się na bezpieczeństwie, jakości i wzornictwie. Bezpieczny transport dzieci jest ważniejszy niż kiedykolwiek, ponieważ coraz więcej rodzin decyduje się na zastąpienie drugiego samochodu rowerami. Produkty Hamax są przystosowane do wielofunkcyjnego użytku i ułatwiają zdrowe, radosne i ekologiczne życie.

Wszystkie produkty firmy Hamax odznaczają się starannością wykonania, trwałością oraz wysoką jakością. Dzięki tym produktom rodzinne wycieczki rowerowe nabierają nowego wymiaru a podróż z maluchem zamienia się w prawdziwą przyjemność zarówno dla dziecka jak i jego rodziców.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł