Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 324,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Niewątpliwie jednym z ważniejszych układów jest napędowy. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć przerzutek rowerowych. Dzięki nim zwiększysz efektywność, ale i komfort  jazdy. 

Przerzutki rowerowe – funkcjonalność na miarę oczekiwań

Przerzutki rowerowe z naszej oferty są najwyższej jakości. Dzięki nim poprawisz wygodę jazdy, a pokonywanie trudnych podjazdów przestanie być takie wyczerpujące. Oczywiście trzeba dobierać je pod kątem roweru, ale też stylu jazdy. Do rowerów miejskich możecie wybrać modele typowo budżetowe, które notabene wcale nie muszą być słabej jakości, czego doskonałym przykładem są choćby przerzutki rowerowe Shimano Tourney. Do jazdy po prostych drogach czy też tych asfaltowych zastosowanie mają choćby te ośmiobiegowe. Możecie też zdecydować się na przerzutki planetarne. Do bardziej wymagających, czy trudniejszych tras lepiej wybrać te z nieco wyższej półki, ale tutaj także warto postawić na producenta Shimano, ale lepiej wybrać wariant jedenastobiegowy. Do zdecydowanie bardziej zaawansowanej jazdy w trudnych warunkach najlepiej sprawdzą się przerzutki Shimano wykonane w technologii Shadow, które poprawiają komfort jazdy. Tutaj trzeba wiedzieć, że szczególnie wyróżnia je siła naciągu, która gwarantuje lepszą pracę. 

Przerzutki rowerowe: zewnętrzne czy wewnętrzne? Wybór zależy od Ciebie

Dostępne są przerzutki rowerowe zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Te pierwsze mają prostszą konstrukcję, ale też szerszy zakres przełożeń. Dzięki temu sprawdzą się nawet na bardzo wymagających i nierównych drogach. Polecane są szczególnie do rowerów górskich, ale także rowerzyści szosowi docenią ich zalety, wszak trzeba wiedzieć, że wśród tej kategorii można znaleźć modele bardzo lekkie. Do jazdy po mieście czy ścieżkach rowerowych najlepszych wyborem są przerzutki wewnętrzne, które są absolutnym must have do rowerów miejskich. Co także ważne, w tym przypadku zmiana przełożeń możliwa jest nawet podczas postoju.  

Więcej
Mniej
0zł