Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 340,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Nawet w najlepszych i najdroższych rowerach okresowo trzeba dokręcić kilka śrub lub wykonać szybką naprawę. Aby jednak móc zabrać się za konserwację czy remont, konieczne jest posiadanie odpowiednich narzędzi. Specjalne narzędzia rowerowe przydają się zarówno w domu, jak i na trasie. W tym drugim wypadku są szczególnie ważne, gdyż pozwalają wydostać się z opresji i wrócić do domu bez wzywania specjalistów czy odbywania wielokilometrowych spacerów z uszkodzonym rowerem przy boku.

Narzędzia rowerowe są kompaktowe, lekkie i z łatwością można zabrać je ze sobą w każdą podróż. Do najważniejszych należą klucze imbusowe, z pomocą których można wykonać prawie wszystkie regulacje i naprawy. Śrubami imbusowymi są przykręcone wszystkie ważne elementy roweru – kierownica, siodełko, szczęki hamulców, obejmy, itd. Narzędzia rowerowe zapewniają możliwość szybkiego i sprawnego wyregulowania przerzutek, poprawienia skrzywionej kierownicy czy podniesienia siodełka. Niektóre z nich pomagają wydostać się także z poważniejszych opresji.

Narzędzia rowerowe pomogą nawet w przypadku uszkodzenia lub zerwania łańcucha. Rozkuwacze do łańcuchów pozwalają zdjąć uszkodzone ogniwa i na nowo spiąć łańcuch, umożliwiając dalszą jazdę. Lekkie i wytrzymałe narzędzia rowerowe sprawiają, że taką naprawę można wykonać samodzielnie na poboczu drogi. Rowerzyści nie wożą ze sobą kół zapasowych, więc w wyposażeniu przydadzą się także specjalne łyżki do opon i zestawy łatek. Taki zestaw zapewni możliwość kontynuowania jazdy po przebiciu dętki.

Więcej
Mniej
0zł