Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 249,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Życie potrafi zaskakiwać, choć nie zawsze tak jak by się chciało. Na szczęście do wielu sytuacji można się przygotować, choćby gdy ciśnienie w oponie gwałtownie spadnie, bądź jest ona niezbyt dobrze napompowana, co zdarza się często. A jak wiadomo nieodpowiedni poziom ciśnienia przyczynia się do zużycia koła, a ponadto jazda jest wtedy mniej komfortowa. Dlatego też warto mieć przy sobie pompkę. Doskonałym wyborem są pompki ręczne.

Dlaczego dobrym wyborem są pompki ręczne? Poznajcie ich zalety!

Pompki ręczne to bardzo funkcjonalne akcesoria rowerowe, które są niewielkich rozmiarów. Dzięki temu wybierając się czy to na krótką, czy dłuższą przejażdżkę, można szybko spakować odpowiedni model do plecaka lub torby. Rzeczywiście nie zajmują sporo miejsca, a przy tym są banalnie proste w użyciu i nie wymagają żadnej wprawy. Kolejnym mitem jest też to, że są ciężkie, a więc nie będziecie podczas jazdy odczuwać żadnego dyskomfortu czy też dodatkowego obciążenia. Niska cena to oczywiście kolejna zaleta. 

Pompki ręczne – ciekawe warianty idealne właśnie dla Ciebie

Wbrew pozorom pompki ręczne mogą być bardzo różne. Możecie wybrać model z aluminium, który posiada uniwersalną końcówkę, dzięki temu pasuje do każdego typu rowerów. Tutaj musimy rozwiać mit, a mianowicie, że pompki ręczne wymagają użycia dużej siły. Nie jest to prawda, bo wystarczy tylko, że postawicie na model, który posiada podwójny teleskopowy tłok, który znacząco ułatwia pompowanie. Dostępna jest też taka z wężykiem i adapterem, ale to nadal nie koniec możliwości, bo ciekawym wyborem jest  odmiana pompki ręcznej, czyli pompka na dwutlenek węgla. W tym przypadku trzeba dodatkowo mieć przy sobie specjalne naboje, dzięki temu pompowanie jest bardzo szybkie i nie wymaga siły. Oczywiście w tym przypadku koszty eksploatacji są wyższe, właśnie za sprawą nabojów, ale ich cena jest także niewielka. Zatem i takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą pompek ręcznych w sklepie rowerzysta.pl, gdyż w bogatej ofercie na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Więcej
Mniej
0zł