Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 249,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Życie potrafi zaskakiwać, choć nie zawsze tak jak by się chciało. Na szczęście do wielu sytuacji można się przygotować, choćby gdy złapiemy gumę w trakcie jazdy rowerem i zmuszeni będziemy zmienić dętkę. Także warto przewidzieć, że ciśnienie w oponie może gwałtownie spaść, bądź okaże się, że jest ona niezbyt dobrze napompowana. Jak wiadomo, nieodpowiedni poziom ciśnienia przyczynia się do zużycia opony, a ponadto jazda jest wtedy mniej komfortowa. Dlatego też warto mieć przy sobie ręczną pompkę do roweru.

Dlaczego dobrym wyborem jest pompka do roweru ręczna? Poznajcie jej zalety!

Pompka ręczna do roweru to bardzo funkcjonalne akcesorium rowerowe, które jest niewielkich rozmiarów. Dzięki temu wybierając się czy to na krótką, czy dłuższą przejażdżkę, można szybko spakować ją do plecaka lub torby. Rzeczywiście pompka rowerowa ręczna nie zajmuje sporo miejsca, a przy tym jest banalnie prosta w użyciu i nie wymaga żadnej wprawy. Kolejnym mitem jest też to, że ręczna pompka rowerowa jest ciężka. Podczas jazdy nie będziecie odczuwać żadnego dyskomfortu czy też dodatkowego obciążenia. Niska cena to oczywiście kolejna zaleta.

Pompka do roweru ręczna – ciekawe warianty idealne właśnie dla Ciebie

Wbrew pozorom pompki ręczne mogą być bardzo różne. Możecie wybrać model z aluminium, który posiada uniwersalną końcówkę, dzięki temu pasuje do każdego typu wentyla. Tutaj musimy rozwiać mit, a mianowicie, że pompki ręczne wymagają użycia dużej siły. Nie jest to prawda, bo wystarczy tylko, że postawicie na model, który posiada podwójny teleskopowy tłok, który znacząco ułatwia pompowanie. Dostępna jest też taka z wężykiem i adapterem, ale to nadal nie koniec możliwości, bo ciekawym wyborem jest odmiana pompki ręcznej na wkłady CO2, czyli pompka na dwutlenek węgla. W tym przypadku trzeba dodatkowo mieć przy sobie specjalne naboje, dzięki temu pompowanie jest bardzo szybkie i nie wymaga siły. Oczywiście w tym przypadku koszty eksploatacji są wyższe, właśnie za sprawą nabojów, ale ich cena jest także niewielka. Zatem i takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą pompek ręcznych w sklepie rowerzysta.pl, gdyż w bogatej ofercie na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Więcej
Mniej
0zł