Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 549,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Oświetlenie rowerowe pełni bardzo ważną funkcję, wszak wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Dlatego też wybór ma duże znaczenie. Rekomendujemy zestawy z oferty naszego sklepu rowerzysta.pl, które dostępne są w wielu wariantach, dzięki temu zarówno miłośnicy szybkiej jazdy na rowerze szosowym, ale i osoby lubiące krótkie wycieczki na rowerze miejskim znajdą coś dla siebie.

Zestawy oświetlenia – czym kierować się przy wyborze?

W skład zestawów oświetlenia wchodzi lampa przednia oraz tylna. Ta pierwsza powinna zapewnić rowerzyście maksymalną widoczność i sprawić, że bez problemu zauważy i ominie on potencjalne przeszkody. Z kolei lampa rowerowa tylna powinna być widoczna z jak najdalszej odległości, dzięki temu inni uczestnicy ruchu bez problemu Was zauważą i wykonają bezpieczny manewr wymijania. Warto też zwrócić uwagę na moc lumenów. Jeżeli poruszacie się po mieście, to wystarczą Wam lampy o mocy 200 lumenów, z kolei, gdy widoczność nie jest dobra, to 800-900 lumenów jest niezbędne, aby zapewnić komfortową i bezpieczną jazdę. Oczywiście duże znaczenie ma też system zasilania i tak można wybrać zestawy oświetlenia na baterię albo też bardziej zaawansowane technologicznie, z akumulatorem. Jeżeli nie jesteście typami rowerzystów, którzy jeżdżą sporadycznie, to lepszym wyborem są oczywiście lampy na akumulator, które mają długi czas pracy. Kolejną ważną cechą  zestawów oświetlenia rowerowego jest jakość i tutaj rekomendujemy Wam takie, które są wodoszczelne. Jeżeli jesteście miłośnikami jazdy na rowerach szosowych, to zwróćcie jeszcze uwagę na wagę i w tym przypadku im mniejsza, tym lepiej.

Design na miarę oczekiwań

Zestawy oświetlenia rowerowego dostępne są w wielu wariantach. Można postawić na modele z kolorową obudową, które są najbardziej minimalistyczne, ale i pasują do każdego jednośladu, zarówno tego utrzymanego w stylistyce retro, jak i klasycznej czy nawet nowoczesnej. Z kolei jeżeli lubicie się wyróżniać, to wybierzcie lampy w śmiesznym kształcie, choćby biedronek. Ale dostępne są także nawet modele w kształcie czaszki. Oczywiście możecie zdecydować się też na klasyczne rozwiązanie, czyli takie, gdzie przednia lampa jest większa i okrągła, a tylna ma kształt prostokąta.

Więcej
Mniej
0zł