Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 106,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Mycie części układu napędowego w rowerze, jak również wszystkich części rowerowych jest niezbędne. Jednak nie można tego robić przy użyciu wody z płynem do mycia naczyń, a trzeba zastosować odpowiednie odtłuszczacze, które skutecznie poradzą sobie z wieloma zabrudzeniami, kurzem, błotem, smarem, a także olejami czy płynem hamulcowym. Dzięki temu usunie się stare powłoki i przygotuje rower do ponownego smarowania części ruchomych. W ofercie naszego sklepu Rowerzysta.pl znajdziesz doskonałej jakości odtłuszczacze w sprayu renomowanych producentów, które dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie.       

Uniwersalne zastosowanie odtłuszczaczy do wielu komponentów rowerowych 

Wśród asortymentu sklepu znajdziesz odtłuszczacze w sprayu, wyposażone dodatkowo w elementy ułatwiające rozpylanie środka precyzyjnie, czyli zarówno słomki kierunkowe, jak i spusty. Użytkowanie środków zapewnia błyskawiczne pozbycie się zanieczyszczeń. Wystarczy spryskać wybraną powierzchnię i pozostawić na kilka minut, a następnie spłukać wodą i pozostawić do wyschnięcia. Wtedy można przystąpić do smarowania poszczególnych części, które tego wymagają. Przy użyciu odtłuszczaczy można czyścić szprychy, korby, łańcuchy rowerowe, przerzutki, ale również elementy układu hamulcowego. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych środków można zapobiec również pojawieniu się ognisk korozji, bo zaniedbanie roweru w połączeniu z wilgocią prowadzi do szybkiego rdzewienia. 

Dlaczego warto stosować odtłuszczacze do części rowerowych? 

Nie tylko z powodów estetycznych czy przedłużenia okresu eksploatacji bez pojawienia się ognisk korozji należy stosować odtłuszczacze do części rowerowych. Zastosowanie takich środków zmniejsza tarcie powstałe na skutek długotrwałej eksploatacji, a ponadto uwalnia zapieczone części. Sprawia, że zastosowane później smary do roweru i oleje czy płyny mogą spełniać swoje zadanie i chronić elementy ruchome przed nadmiernym zużyciem, nawet w trudnych warunkach. Warto podkreślić, że odtłuszczacze nie są dedykowane jedynie do elementów metalowych, ale również gumowych czy wykonanych z tworzyw sztucznych. Wśród wielu produktów z pewnością znajdziesz taki, który spełni Twoje oczekiwania.        

Więcej
Mniej
0zł