0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 31,00 zł - 419,00 zł

Marka

Marka

Kolory

Kolory

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Daleka wyprawa rowerowa wymaga dobrej logistyki. Przygotowania trzeba zacząć znacznie wcześniej, a wiadomo, że nie można spakować się do standardowej walizki. Także codzienne dojazdy do pracy na dwóch kółkach nie mogą odbywać się bez wyposażenia w odpowiednie akcesoria do przechowywania dokumentów czy ubrań na zmianę. W obydwu przypadkach świetnie sprawdzą się torby i sakwy na bagażnik, które zostały tak skonstruowane, że ich stabilnie zamontowanie jest proste. Dodatkowo zapewniają naprawdę dużą pojemność. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających.  

Wybierz wodoodporne akcesoria na rowerowe wakacje 

Warto podkreślić, że zarówno torby, jak i sakwy na bagażnik wykonane są z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia, a dodatkowo wodoodpornych włókien sztucznych. Poliester czy też nylon, a także solidne zamki gwarantują, że żadna wilgoć nie dostanie się do środka. Można zdecydować się na mniejszą sakwę, która montowana jest na paski i rzepy do bagażnika albo znacznie większy model składający się z kilku części, zaprojektowany w taki sposób, by po zamontowaniu nie zakłócał pracy układu napędowego roweru. W przypadku najcięższych sakw montaż odbywa się przy użyciu specjalnych haków montażowych czy też zamków i rzepów, tak by duże obciążenie nie spowodowało poluzowania się czy zerwania mocowania. W ofercie naszego sklepu rowerowego dostępne są torby i sakwy na bagażnik o pojemności 60 czy niemal 80 litrów, które można zabrać ze sobą w długą podróż, gdyż zmieszczą się w nich zarówno ubrania, prowiant, jak i narzędzia rowerowe. 

Torby i sakwy na bagażnik – uniwersalne akcesoria dla rowerzysty górskiego i miejskiego        

Niewątpliwie wybierając torby czy sakwy na bagażnik można zapewnić sobie akcesoria uniwersalne do jazdy w górskim terenie, w czasie wakacji czy w wolne weekendy, jak i do codziennej jazdy w warunkach miejskich. Nie trzeba obawiać się o zgniecenie czy zmoczenie dokumentów wiezionych do pracy. Przy odpowiednim sposobie pakowania, a także doborze właściwego modelu można bez problemu przewozić nawet sprzęt elektroniczny, nie tylko smartfon, ale również tablet czy nawet laptop. W ten sposób znacząco zwiększa się funkcjonalność roweru miejskiego.