Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 529,00 zł

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Zestawy narzędzi rowerowych ułatwiają nie tylko drobne naprawy, z którymi każdy rowerzysta może poradzić sobie w trasie, ale również regulację poszczególnych części rowerowych, by zagwarantowana była wygoda i ergonomia. Dotyczy to m.in. siodełka rowerowego i kierownicy rowerowej. Przy tego rodzaju pracach świetnie sprawdzą się klucze imbusowe, które dostępne są w ofercie naszego  sklepu Rowerzysta.pl w bardzo atrakcyjnych cenach, a do tego gwarantują łatwość wykonywania napraw rowerowych.  

Klucze imbusowe – dobierz zestaw do własnych potrzeb 

Możesz zdecydować się na zestaw zawierający nie tylko klucze imbusowe o różnej średnicy, ale również skuwacz do łańcucha, śrubokręt płaski, klucz do szprych, wkrętak do hamulców, wkrętak płaski i krzyżowy, które wysuwane są z obudowy mającą formę scyzoryka. Dzięki temu  żadna sytuacja na drodze Cię nie zaskoczy, a jednocześnie narzędzia nie zajmą dużo miejsca w twoim podręcznym rowerowym bagażu. Znajdziesz zestawy 14-sto, a nawet 19-elementowe, gdzie oprócz wyżej wymienionych elementów znajdziesz także łyżki do opon czy klucze oczkowe. Wszystkie klucze imbusowe wykonane są z wysokiej jakości stali narzędziowej chromo-wanadowej. Oprócz kluczy multifunkcyjnych możesz nabyć również zestaw samych kluczy imbusowych o różnej średnicy.

Do jakich prac sprawdzą się klucze imbusowe?

Wśród kluczy imbusowych znajdziemy te w rozmiarze od 2 do nawet 8 mm. Można je więc dopasować do różnego rodzaju śrub rowerowych. Sprawdzą się do dokręcania i odkręcania ramion korby, przy wymianie suportu. Pozwolą również wyregulować siodełko rowerowe, a także kierownicę, odpowiednio do wzrostu i preferencji rowerzysty. Posłużą również do wyregulowania hamulców, przerzutek czy manetek rowerowych. Dzięki kluczom imbusowym nie tylko wyregulujesz, ale również wymienisz poszczególne elementy rowerowe. Największą swobodę pracy gwarantuje klucz z wygodną rękojeścią albo taki w kształcie litery T. Standardowe klucze imbusowe w kształcie litery L także gwarantują precyzję wykonania naprawy rowerowej, np. wyregulowania sprężyn hamulców.  

      

Więcej
Mniej
0zł