0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Rozmiar

Rozmiar

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Szybkość, adrenalina, zmniejszenie oporu powietrza – to wszystko dadzą nam rowery szosowe, a jeżeli do tego dodamy jeszcze silnik,  to zyskujemy rowery szosowe elektryczne. To naprawdę świetny wybór do jazdy po asfaltowych drogach bądź też tych utwardzanych. W ofercie sklepu rowerowego Rowerzysta.pl znajdziecie modele, które zachwycą zarówno linią projektową, parametrami technicznymi, jak i precyzją wykonania. Ale to nie wszystko, bo dostępne są w bardzo korzystnej cenie.

Dla kogo najlepszym wyborem jest rower szosowy elektryczny?

Otóż odpowiedź na to pytanie jest prosta i brzmi: dla wszystkich. Takie jednoślady to idealny wybór zarówno dla młodszych, jak i starszych miłośników rowerów, pod warunkiem, że ich technika jazdy jest na dobrym poziomie. Doskonale sprawdzi się jako środek transportu do pracy, ale nadaje się też do jazdy rekreacyjnej. Dzięki wbudowanemu silnikowi wysiłek podczas pedałowania jest zdecydowanie mniejszy. Co ciekawe na elektryku macie także możliwość uzyskania dobrej szybkości. Zatem jeżeli obawiacie się, że Wasza kondycja nie jest optymalna bądź zwyczajnie lubicie nowinki technologiczne w myśl high-tech, to będzie to dla Was idealna propozycja.

Wcale nie taki ciężki jak się wydaje

Trzeba przyznać, że rowery elektryczne przeszły znaczące "odchudzanie". Jeszcze kilka lat temu były nie tylko drogie, ale i ciężkie. Jednak aktualnie rowery szosowe elektryczne są optymalne i często ich waga zamyka się zamyka się na 13 czy 14 kg. Także sama estetyka jest zachwycająca, widać lekkość, subtelną linię. Posiadają też mechanizm napędowy, w przypadku którego silnik jest zintegrowany z suportem, a więc nic nie zaburza charakterystycznej estetyki szosówki. Większość modeli wyposażona jest w mocną baterię litowo-jonową, dzięki której możecie przejechać zazwyczaj około 60 km na jednym ładowaniu, a więc całkiem sporo, a biorąc pod uwagę, że nie cały czas będziecie korzystać ze wspomagania, to takie jednoślady sprawdzą się nawet w przypadku dłuższych wycieczek. Warto też wspomnieć o jeszcze jednej zalecie, jaką posiada, a dokładnie o nowoczesnym silniku bezszczotkowym, który można uznać za majstersztyk nowoczesnej technologii.

Więcej
Mniej