Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Rower szosowy elektryczny

Szybkość, adrenalina i zmniejszenie oporu powietrza. To wszystko daje Ci rower szosowy elektryczny. Trzeba pamiętać także o silniku. Taki pojazd to naprawdę doskonałe rozwiązanie zarówno do asfaltowych dróg, jak i do tych utwardzanych. Zapoznaj się z naszym asortymentem i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Rower elektryczny szosowy — na co zwrócić uwagę?

Decydując się na rower elektryczny szosowy, musisz wziąć pod uwagę aspekty, takie jak między innymi:

  • moc silnika,
  • bateria,
  • waga,
  • hamulce,
  • geometria ramy.

Od mocy silnika zależy między innymi przyspieszenie. Pojemność baterii określa, na jak długo wystarczy Ci jedno naładowanie pojazdu. Waga decyduje o tym, jak łatwo będzie Ci utrzymać pojazd w pionie oraz, czy trudne będzie transportowanie. Hamulce decydują o bezpieczeństwie a geometria ramy o tym, jak sylwetka będzie układać się w trakcie jazdy. Spore znaczenie ma także renoma producenta. Elektryczny rower szosowy musi bowiem prezentować najwyższą jakość. 

Szosa elektryczna — producenci

Szosowy rower elektryczny z naszego sklepu internetowego to pojazd marki takiej jak na przykład Merida. Przedsiębiorstwo to zostało założone w roku 1972 na Tajwanie. Początkowo marka kierowała swoją ofertę wyłącznie na japoński rynek. Po pewnym czasie szosa elektryczna stała się dostępna także w Ameryce oraz Europie. W przypadku tego drugiego kontynentu wszystko rozpoczęło się od Niemiec. Rower szosowy elektryczny sygnowany logiem Merida jest dzisiaj rozpoznawalny na całym świecie.

Elektryczny rower szosowy — cena

Elektryczna szosa wcale nie musi być droga. Rower elektryczny szosowy jest u nas bowiem dostępny za relatywnie niewielkie pieniądze. Cena jest atrakcyjna, gdyż najwyższa jakość wykonania pojazdu łączy się w tym przypadku z uczciwą polityką cenową naszej firmy oraz producentów. Przed podjęciem decyzji zakupowej określ swój budżet. Następnie sprawdź, który pojazd mieści się w wyznaczonym przez Ciebie zakresie. Pamiętaj, że w roku 2023 naprawdę opłaca się robić zakupy właśnie na rowerzysta.pl

Rower szosowy elektryczny — dlaczego nasza oferta?

Dlaczego warto postawić na nasz rower szosowy elektryczny? Przede wszystkim ze względu na to, że dysponujemy pojazdami od wyłącznie renomowanych marek. Drugim powodem, dla którego dobrze jest nas wybrać, jest fakt, że pojazdy dostępne są w atrakcyjnych cenach. W sytuacji zatem, gdy chcesz kupić rowery szosowe, możesz być pewien, że nie przepłacisz. 

Kolejnym argumentem, który może przekonać Cię do naszych produktów, jest bogactwo asortymentu. W trakcie podejmowania decyzji zakupowej możesz zatem czuć się komfortowo. Jeżeli interesuje Cię któryś dostępny rower elektryczny typu szosowego, w każdej chwili możesz się z nami skonsultować. Podzielimy się wtedy szczegółowymi informacjami na temat asortymentu, a także wskażemy najlepsze możliwe rozwiązania zakupowe. Nasi pracownicy nie tylko bowiem wykonują obowiązki zawodowe, ale również pasjonują się branżą kolarską. Koniecznie zatem skontaktuj się z nami lub zamów bezpośrednio na stronie jednoślad szosowy elektryczny. 

Więcej
Mniej
0zł