Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 4 459,00 zł - 11 999,00 zł

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Rama (materiał)

Rama (materiał)

Ilość biegów

Ilość biegów

Pojemność baterii

Pojemność baterii

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie silnika

Umiejscowienie baterii

Umiejscowienie baterii

Dla kogo

Dla kogo

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

Kiedyś posiadanie roweru elektrycznego wydawało się drogą fanaberią, jednak obecnie coraz więcej osób dostrzega zalety rowerów ze wspomaganiem. Są doskonałym wyborem dla seniorów, którzy pragną dbać o swoją formę, przy jednoczesnym nieprzeciążaniu mięśni i stawów, a także świetnym środkiem lokomocji dla miłośników ekologicznego stylu życia. Wreszcie pozwalają przesuwać granicę swoich możliwości i budować coraz lepszą kondycję. Dlatego prawdziwą gratką jest wyprzedaż rowerów elektrycznych dostępna w naszym sklepie rowerowym Rowerzysta.pl. Warto wiedzieć, że można dodatkowo skorzystać z opcji ratalnej i w ten sposób większy wydatek rozłożyć w czasie.       

Wyprzedaż rowerów elektrycznych – wybierz model dla siebie lub bliskiej osoby 

W ofercie znalazły się różnego typu rowery elektryczne, które można dopasować do własnych umiejętności i preferencji. Osoby, które uwielbiają jazdę po asfalcie, a także nie stronią od amatorskich wyścigów na szosie powinna zainteresować oferta wyprzedaży rowerów elektrycznych szosowych. Z kolei dla miłośników podjazdów i zjazdów górskich świetnym wyborem będą rowery elektryczne MTB, zwłaszcza, że do wyboru są modele z amortyzacją na przednie koło – dla bardziej zaawansowanych bądź pełną amortyzacją.  Dla osób, które potrzebują roweru, by dojeżdżać do pracy najlepsza będzie oferta wyprzedaży rowerów elektrycznych miejskich, a dla ceniących kompaktowy rozmiar rowerów odpowiednie będą modele składane w obniżonej cenie. Warto podkreślić, że niższa cena idzie w parze z najwyższą jakością i są to modele fabryczne i w 100% sprawne.   

Wyprzedaż rowerów elektrycznych – dla osób prywatnych i dla firm 

Warto podkreślić, że nasza bogata oferta wyprzedaży rowerów elektrycznych jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i prowadzących firmy. Dla tych ostatnich oferujemy także leasing, choć bezpośredni zakup może być inwestycją w przyszłość przedsiębiorstwa, które promuje się jako ekologiczne. Zaoszczędzone środki można wykorzystać na zakup dodatkowych istotnych akcesoriów rowerowych.

Więcej
Mniej
0zł