Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 698,00 zł - 849,00 zł

Kolor

Kolor

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

W naszym sklepie znajdziecie wyprzedaż rowerów dziecięcych. Wszystkie modele są najwyższej jakości i spełniają najbardziej restrykcyjne normy, a przy tym mamy przyjemność zaoferować je w bardzo niskich cenach. Aż trudno nie skorzystać z naszej oferty.

Wybór skrojony do potrzeb Twojego dziecka

Na wyprzedaży dostępne są bardzo różne rowerki, które bardzo łatwo dopasujecie do wieku i poziomu rozwoju dziecka. Dla najmłodszych najlepszym wyborem są rowery trójkołowe, które dedykowane są dla maluchów – nawet od 9 miesiąca życia. Na samym początku mogą pełnić rolę wózka spacerowego, a gdy maluszek jest starszy, może już samodzielnie pedałować. Dobrym wyborem dla dzieci od 1,5 roku są rowerki biegowe, które uczą koordynacji, ale i doskonale wpływają na rozwój psychomotoryczny. Oczywiście trzeba pamiętać, że wielkość opon należy dopasować do wieku i wzrostu dziecka. Zatem dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat najlepiej sprawdzą się rowerki  12-calowe, dla tych trochę starszych, a więc do 5 roku życia – 14-calowe.  Dla dzieci od 4 do 6 roku życia dedykowane są modele 16-calowe. Warto tutaj zauważyć, że posiadają one boczne kółka, które potem można odkręcić, a także można wybrać modele z prowadnikiem, który pozwala rodzicom zapewnić dziecku jeszcze większą formę bezpieczeństwa, gdy uczy się jeździć na dwóch kołach. Takie rowery zazwyczaj posiadają hamulce typu torpedo. Z kolei dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat, na wyprzedaży rowerów dziecięcych, warto zakupić dedykowane modele 20-calowe. Tutaj do wyboru macie zarówno te z bocznymi kółkami, jak i klasyczne modele. 

Dlaczego warto kupić dziecku rower?

Jazda na rowerze od najmłodszych lat uczy dzieci samodzielności, ale i utrzymywania równowagi. Bardzo dobrze wpływa na pracę mięśni, a przy tym zapewnia dużo frajdy i przyjemności. Dzieci dodatkowo zdobywają nowe umiejętności, choćby orientacji w terenie, ale i podejmują pierwsze decyzje, choćby poprzez ocenianie odległości. Oczywiście rowery nie powinny być ani za duże, ani też za małe, dzięki temu najlepiej spełnią swoją funkcję, tym bardziej że na wyprzedaży rowerów dziecięcych znajdziecie tylko dobre modele w korzystnych cenach.

Więcej
Mniej
0zł