Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 280,00 zł

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Waga

Waga

  • 0 kg - 18 kg

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

W sklepie Rowerzysta.pl zaopatrzysz się między innymi w markowe błotniki do roweru. Przekonaj się, jakie funkcję pełnią błotniki rowerowe, jak wybrać najlepszą opcję dla siebie, jakie zalety ma tego typu część jednośladu oraz na jakich producentów stawiamy. Przekonaj się także, od czego zależy cena artykułu oraz dlaczego warto wybrać właśnie nasze błotniki do rowerów. 

Jaką funkcję pełnią błotniki rowerowe?

Rowerowe błotniki odgrywają ogromnie ważną rolę w ochronie rowerzysty oraz innych osób, które znajdują się w najbliższym otoczeniu. Zapobiegają bowiem chlapaniu wody, błota oraz brudu. Dzięki błotnikom nie wydobywają się one spod kół w trakcie jazdy. Błotnik rowerowy chroni zatem rowerzystę przed zabrudzeniem się. Dzięki temu elementowi jednośladu nikt nie musi obawiać się dyskomfortu, który potencjalnie uniemożliwia dalszą jazdę. 

W sytuacji, gdy Twoja odzież nie będzie przemoczona, zapobiegniesz również wychłodzeniu oraz chorobom organizmu. Takie dolegliwości mogłyby wykluczyć Cię z zaplanowanych przez Ciebie treningów oraz innych aktywności. Dodatkowo błotnik do roweru chroni pojazd. Zapobiega bowiem jego zanieczyszczeniu oraz potencjalnemu uszkodzeniu przez wodę, brud oraz błoto. 

Jak wybrać błotniki do roweru?

Jeżeli zastanawiasz się, jaki błotnik na rower będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, powinieneś wziąć pod uwagę aspekty, takie jak między innymi:

  • materiał wykonania,
  • sposób montażu,
  • parametry,
  • rozstaw otworów montażowych.

Materiałem wykonania może być na przykład: aluminium, stal oraz tworzywo sztuczne lub karbonowe. Każdy z nich ma swoje zalety, takie jak na przykład wyższy poziom wytrzymałości w przypadku stali oraz niewielki ciężar w przypadku karbonu.

Sposób montażu błotników to na przykład montaż stały. Wtedy są one przykręcane do otworów umieszczonych w ramie oraz widelcu. Szybki montaż błotników pozwala natomiast założyć je lub odpiąć w dowolnym momencie.

Parametry, takie jak rozmiar, długość, szerokość oraz wysokość montażu muszą być dopasowane do Twojego jednośladu. Szerokość błotnika powinna zakrywać całą oponę, a nawet być od niej nieco szersza. Wysokość natomiast powinna być dostosowana do roweru oraz regulowana w zależności od potrzeb.

Decydując się na błotniki rowerowe, powinieneś także zwrócić uwagę na rozstaw otworów montażowych w kupowanym modelu oraz w ramie roweru. Szczególnie wtedy, gdy wybierasz błotniki na stałe. Otwory muszą być odpowiednio rozstawione, a w przypadku ich braku samodzielne nawiercanie jest absolutnie wykluczone. W trakcie podejmowania decyzji zakupowej powinieneś wziąć także pod uwagę cenę produktu oraz jego dostępność na rynku. 

Błotniki rowerowe uniwersalne — cena

Błotniki rowerowe uniwersalne powinny cenowo odpowiadać Twoim możliwościom. W związku z tym przed podjęciem decyzji zakupowej określ najpierw, jak wysoki jest Twój budżet. Pamiętaj o tym, że poszczególne błotniki do roweru różnią się cenowo między innymi ze względu na renomę producenta oraz materiał wykonania. Za każdym razem masz jednak pewność, że cena jest atrakcyjna i nie przepłacisz za swoje błotniki rowerowe. 

Błotniki rowerowe uniwersalne — dlaczego nasza oferta?

Pierwszym argumentem, który może skłonić Cię do dokonania u nas zakupu, jest możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia doradców. W sytuacji zatem, gdy nie wiesz, który błotnik rowerowy będzie najlepszy w Twoim przypadku, koniecznie skonsultuj się z nami. Pamiętaj również o tym, że mamy bardzo szeroki asortyment. W związku z tym błotnik do roweru występuje w ogromnej liczbie wariantów. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy interesuje Cię błotnik rowerowy przedni, czy błotnik rowerowy tylny

Spore uznanie u naszych klientów ma również fakt, że stawiamy na wyłącznie renomowanych producentów. Błotnik sygnowany logiem firm, takich jak choćby Kellys lub Simpla robi ogromne wrażenie zarówno na amatorach, jak i na profesjonalistach. Nie czekaj więc dłużej, skontaktuj się z nami i dołącz do grona nabywców błotników rowerowych ze sklepu Rowerzysta.pl

Więcej
Mniej
0zł