0zł

Filtruj według

Wzrost

Wzrost

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1 499,00 zł - 2 799,00 zł

Kolory

Kolory

Rozmiar

Rozmiar

Hamulec tarczowy

Hamulec tarczowy

Typ

Typ

Ilość biegów

Ilość biegów

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

  • Dostępność: w magazynie

Bez wątpienia w turystyce rowerowej najchętniej wykorzystywane są rowery trekkingowe. Sprawdzają się na zróżnicowanych trasach, zarówno tych asfaltowych, leśnych, kamienistych, jak i szutrowych. Polecane są dla wszystkich osób, niezależnie od stopnia zaawansowania i kondycji. Wybór rowerów trekkingowych Romet w naszym sklepie Rowerzysta.pl może być strzałem w dziesiątkę, bowiem łączą w sobie doskonałą geometrię i estetykę, a do ich produkcji użyte zostały wysokiej jakości podzespoły. Warto nadmienić, że taki rower możesz nabyć w bardzo niskiej cenie!    

Rowery trekingowe Romet – doskonały wybór dla kobiet i mężczyzn, niezależnie od wieku

Bardzo często w przypadku osób starszych problemem jest ból stawów i kręgosłupa. Na te dolegliwości bardzo dobrze może pomóc rekreacyjna jazda na rowerze, z tym że należy wybrać model o odpowiedniej geometrii. Rowery trekkingowe Romet umożliwiają jazdę w wyprostowanej pozycji, która odciąża lędźwiowy odcinek kręgosłupa. W ofercie znalazły się modele zarówno dedykowane mężczyznom, jak i kobietom, z odpowiednio wyprofilowaną ramą. Dla panów w naszej ofercie znalazły się rowery Romet Wagant, a dla pań – Romet Gazela. Jazdę po zróżnicowanej nawierzchni ułatwia wyposażenie w amortyzowany widelec, a także duże koła i od 21 do nawet 30 biegów, choć można wybrać także bardziej zwrotny rower trekkingowy na kołach 26-calowych. Komfort zapewnia dobrze wyprofilowane siodło. 

Rowery trekkingowe Romet – zróżnicowane propozycje na różnorodne trasy 

Wybór rowerów trekkingowych Romet jest naprawdę ogromny. Różnią się zastosowanym osprzętem, a także ilością biegów w wolnobiegu. Najbardziej zaawansowane modele są nieco lżejsze, a ponadto wyposażone są nie tylko w amortyzowany widelec, ale również wspornik siodła, co sprawdza się przy dłuższych wycieczkach rowerowych. Duża ilość biegów umożliwia jazdę po pagórkowatym terenie o różnym stopniu nachylenia. Rowery trekkingowe Romet mają nie tylko solidne ramy, ale wyposażone są także w bagażniki, dzięki temu można wozić ze sobą nawet duży bagaż i bez problemu zamontować sakwę rowerową. W zależności od modelu bezpieczeństwo zapewniają hamulce szczękowe V-brake, mechaniczne hamulce tarczowe, lub hydrauliczne hamulce tarczowe. Te ostatnie sprawdzają się dla tych, którzy preferują jazdę w trudniejszym terenie i zróżnicowanych warunkach pogodowych. Do jazdy rekreacyjnej wystarczą hamulce szczękowe V-brake, które można łatwo samodzielnie wyregulować.