Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 619,00 zł - 4 999,00 zł

Marka

Marka

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

Aktywne filtry

W naszej ofercie zakupisz między innymi wysokiej klasy trenażery. Poniżej możesz dowiedzieć się, czym są tego rodzaju urządzenia, a także, na czym polega ich działanie. Być może trenażer rowerowy stanie się Twoim nowym źródłem aktywności fizycznej? Koniecznie sprawdź podstawowe informacje na temat tego produktu!

Czym jest trenażer rowerowy?

Trenażer to urządzenie, które umożliwia przeprowadzenie treningu kolarskiego w domowych warunkach. W sytuacji, gdy pogoda za oknem nie sprzyja rowerowym przejażdżkom, takie produkt pozwala na aktywność fizyczną w pozycji identycznej z tą, którą przyjmuje się na prawdziwym jednośladzie. Trenażery rowerowe dają możliwość między innymi rejestrowania oraz analizowania swoich wyników z wykorzystaniem ulubionych aplikacji, takich jak między innymi: Strava, Garmin oraz Wahoo System.

Trenażery rowerowe — rodzaje urządzeń

Trenażer rowerowy dostępny jest w różnych odmianach. Wymienić warto między innymi:

  • trenażer analogowy,
  • trenażer rowerowy interaktywny,
  • trenażer rolkowy.

Analogowy nie jest wyposażony w żadną elektronikę. Obciążenie natomiast jest regulowane z wykorzystaniem manetki. Bez dodatkowego czujnika prędkości oraz miernika mocy nie jest możliwe korzystanie z aplikacji do treningów.

Wariant interaktywny pozwala na pełne dostosowanie pracy urządzenia do warunków panujących na danej trasie. Urządzenie zarówno wysyła, jak i odbiera informacje od aplikacji. Obciążenie natomiast na bieżąco dostosowuje się do charakteru pokonywanej drogi. 

Trenażer rolkowy z kolei to tak zwana rolka. Korzystanie z niej wymaga większych umiejętności zachowania balansu oraz koordynacji. Tego typu trenażer do roweru jest polecany początkującym rowerzystom. Dzięki niemu możliwe jest bowiem trenowanie techniki jazdy, a także przeprowadzenie zaawansowanej rozgrzewki przed zawodami. 

Kto powinien wybrać trenażer interaktywny?

Trenażer interaktywny symuluje realne warunki jazdy, a także przesyła do aplikacji informacje dotyczące między innymi:

  • generowanej mocy,
  • kadencji oraz
  • prędkości.

Jednocześnie odbiera informacje zwrotne. W sytuacji zatem, gdy na symulowanej trasie pojawia się podjazd, trenażer rowerowy generuje większy opór, imitując tym samym realne warunki na drodze. Takie rozwiązanie jest polecane przede wszystkim osobom, które nie są pewne, czy trening na tradycyjnym trenażerze przypadnie im do gustu i nie chcą jednocześnie rezygnować z korzyści płynących z jazdy po prawdziwej ulicy.

Trenażer Elite — informacje o producencie 

Trenażer Elite to urządzenie od marki, która jest uznanym producentem sprzętu kolarskiego. Od lat wpływa bowiem na rozwój światowego kolarstwa. Pierwotnie przedsiębiorstwo skupiało się głównie na wspieraniu utalentowanych sportowców oraz drużyn kolarskich. Aktualnie jednak marka oferuje swoje produkty zarówno profesjonalnym kolarzom, jak i amatorom. Firma oferuje między innymi trenażer w różnych wariantach, dzięki któremu trening w domu może być nie tylko skuteczny, ale również komfortowy. Znając parametry techniczne tej marki, a także możliwości sprzętu, który ona oferuje, zdecydowaliśmy się umieścić trenażery sygnowane logiem Elite w naszym asortymencie. 

Trenażer normalny — dlaczego nasza oferta?

Trenażer rowerowy z naszej oferty to urządzenie godne polecenia przede wszystkim ze względu na jego niezawodność. Renomowane marki, takie jak na przykład Elite gwarantują bowiem, że sprzęt pozwoli Ci na przeprowadzenie profesjonalnych treningów także w domu. Drugim powodem, dla którego warto nas wybrać, jest bardzo szeroka oferta. Dzięki niej możesz starannie wyselekcjonować idealny produkt dla siebie. 

Spore znaczenie dla naszych klientów ma również możliwość konsultacji z zatrudnionymi u nas doradcami. Jeżeli więc masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, koniecznie skontaktuj się z nami. Zatrudnieni u nas pracownicy bardzo chętnie przedstawią Ci najważniejsze informacje dotyczące oferty oraz wskażą taki trenażer rowerowy, który spełni Twoje oczekiwania. Pracują u nas eksperci, którzy nie tylko zawodowo zajmują się branżą rowerową, ale są również prawdziwymi pasjonatami. 

Wiele osób, które cenią u nas zakupy, wskazuje także na błyskawiczną realizację zamówień. Jeżeli zatem zależy Ci na tym, aby szybko otrzymać swój produkt, złóż u nas zamówienie. Istnieje ogromna szansa, że zaledwie po około dwóch dniach będziesz szczęśliwym posiadaczem trenażera. Serdecznie zapraszamy zatem do kontaktu oraz do składania zamówień poprzez naszą witrynę internetową. Postaw na przykład na funkcjonalny Elite trenażer.

Więcej
Mniej
0zł