Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 479,00 zł - 699,00 zł

Kolor

Kolor

Dla kogo

Dla kogo

Darmowa

dostawa rowerów

4.9/5.0

Ocena na Opineo

Rowerowy

pakiet korzyści

Korzystne

raty lub leasing

Bezpieczne

płatności online

MONTERIA

Marka Monteria zrodziła się w umysłach grupy profesjonalistów i pasjonatów z prężnie działającej Grupy Zipp. Przetworzyli oni zamysł w niepowtarzalną formę i osadzili ją na dwóch kołach. Wszystko po to aby móc zaoferować najwyższej jakości produkty, w których główna role odgrywają detale.

Celem marki jest dostarczenie rowerów najwyższej jakości, wywodzących się z Polski oraz satysfakcja ich użytkowników.

Pierwsza odsłona marki nastąpiła w 2016 roku. Od tego czasu, coroczne kolekcje rowerów Monteria obejmują modele o niezwykłym designie, najwyższej klasy geometriach i perfekcyjnie dobranych specyfikacjach. W palecie barw, rozmiarów i rodzajów każdy cyklista znjadzie rower dla siebie.

Technologia marki Monteria opiera się na najnowszych światowych rozwiązaniach i systemach, takich jak użycie aluminium o wysokich proporcjach składników np. aluminium 7005 T6. Aluminiowe rury uzyte do produkcji ram przechodzą wcześniej proces hydroformingu, co daje dużo większą wytrzymałośc i sztywność całej konstrukcji. 

Najnowsze technologie w połączeniu z precyzyjną geometrią, odpowiednią specyfikacją, a także z niepowtarzalnym designem i wykonaniem ram, daje produkt najwyższej klasy.

Więcej
Mniej

Aktywne filtry

0zł